Samsung Galaxy A53 ve Galaxy A73’ün Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Samsung Galaxy A53 ve Galaxy A73’ün Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Günümüzde oyalanmak etmekte olan patates cipsi ve teslim etmek krizi sebebiyle piyasadaki pek istisnai olarak firmada yaşanan belirsizlikler sürüyor. Kim krizin en istisnai olarak etkilediği firmalardan bir kişi de Samsung. Organizasyon, Galaxy S21 Fan Edition modelini piyasaya sürmekte son derece gecikti. Böylece üreticisi, beklenildiği {kadar} ünlü olamadı ve istenilen dönüşüm başarısına ulaşamadı. Şu anda ise Samsung, Galaxy A73’te de S21 Fan Edition’da olduğu seç ağırdan almayı planlıyor.


İlginizi çekebilir: Apple iPhone SE 3, tören Ayında Olay!


Samsung Galaxy A53 ve Galaxy A73 bir kez piyasaya çıkacak?

Samsung, normalde Galaxy A5x ve Galaxy A7x bilge telefonlarını eşdeğer zamanlarda piyasaya sürüyor. Yine de 2022 yılında kim 2 üreticisi, benzersiz zamanlarda satışa çıkacak. Galaxy A53, Galaxy A52’nin popülerliğini dayanmak için pazara aslen giriş yolu yapan üreticisi kesinlikle olacak. Galaxy A53’ün çıkışından tahmin edilen bir ay sonradan ise Galaxy A73 tanıtılacak. Tahminlere bağlı olarak Galaxy A73 önümüzdeki nisan ayında, Galaxy A52 ise mart ayında piyasaya çıkacak. Samsung’un son zamanlarda bilge telefonlarının benzersiz zamanlarda incelemek yapmasının önemli sebebinin patates cipsi krizi olduğu da sızıntılar ile çevrili merkez alıyor.

Samsung Galaxy A53, Exynos 1200 yonga setinden gücünü alacak. Makine, 120 Hz göster tazeleme hızına yaratıcı AMOLED bir tahta aracılığıyla servet. Telefonun, 64 MP çözünürlüklü önemli kameraya yaratıcı dörtlü bir dizilim aracılığıyla geleceği de bilinmekte. Bazı sızıntılara bağlı olarak Galaxy A53, 25W hemen suçlamak destekli 5000 mAh bataryaya yaratıcı kesinlikle olacak.

Samsung Galaxy A73 ise FullHD+ çözünürlüklü 6.7 inçlik AMOLED bir tahta aracılığıyla servet. Makine, dönemin ünlü arasında sektör yonga seti olan Snapdragon 750G’den gücünü alacak. Bununla hep birlikte telefon, 8 GB RAM, 128 GB depolamak alanı ve 5000 mAh bataryaya yaratıcı kesinlikle olacak. Yazılım uygulaması tarafında ise başına 2 telefonun da Android 12 destekli One UI 3.1 arayüzü aracılığıyla gelmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy A53

Ortaya çıkan toparla sızıntıda, Galaxy A52’nin halefi olan Galaxy A53’ün uzun ödül görüntüleri ortaya sonuç. Resimlere baktığımızda kim bilge telefon, erişilebilir modelden istisnai olarak benzersiz olmayacak. Bununla hep birlikte hem yüz hem de geri tarafta sadece bir tasarımın olduğunu görüyoruz. Elektronik kamera tarafında ise cihazın, eski nesile eşdeğer olarak 64 MP+12 MP+ 5 MP+ 5 MP dizilimini kullanması potansiyel olarak gözüküyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A53 ve Galaxy A73’ün Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply