Samsung Galaxy A6+ için mavi ve altın renkler netleşti

Samsung Galaxy A6+ için mavi ve altın renkler netleşti

Samsung Galaxy A6+ bir süredir kendisinden bahsettiren bir telefon. Güneye doğru Koreli yenilik devinin orta-üst sektör için sunduğu kim yenilenmiş stil için 2 estetik daha ağ ortamına kulübe. Daha eski sızıntılardan telefonun tasarımı kabaca bazı bilgiler edinsek de netleşmemişti. Şu anda ise taze çıkan yapmak görselleri paylaşan techtastic İnternet sitesi zaman sağa cihazın kılıflı görsellerini de yayımlamıştı.

Samsung Galaxy A6+ için 2 farklı renkler özel

Fakat kılıfsız hali aracılığıyla ortaya çıkan telefonlar bizlere daha net ve kapsamlı bilgiler veriyor. Herşeyden geçmişte cihazın Infinity Göster’ı ve mat yekpare metalik gövdesi inanılmaz şekilde pozitif duruyor. Mavi rengin tonuna olan hayranlığımız ise belirgin bir komplikasyon. Bu arada ihtiyatlı telefon camiasında {artık} standartlaşan altın rengi de Daha önce hiç fena durmuyor.

Samsung Galaxy A6+

Telefonun en heyecan verici yanı üzerindeki çıkıntılar. Açıklandığı kadarı aracılığıyla bunlar yarı saydam anten çubuklarını konumlandırıyor. S9+’a eşdeğer bir yüz yüzü keşfedildi A6+’ın bir çeşitli diğer heyecan verici yanı ise hoparlörün elektrik tuşunun aniden üstünde olması. normlade önde veya alt-üst kısımlarında görmeye alışık olduğumuz madde kim keşif kenar tarafta karşımıza sonuç. Bakalım kim değişik dizayn ne {kadar} yardımcı gidiyor. Sol tarafta ise 2 adet tutucu görüyoruz. Kim da niyet etmek oluşum ki Samsung SIM/microSD hibrit tepsileri elinin tersi aracılığıyla itmiş. Başına hafıza kartı için belirgin tutucu özlemek eden firmanın kim davranışı beğeni de aldı.

Samsung Galaxy A6+

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A6+ için mavi ve altın renkler netleşti

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply