Samsung Galaxy A6 ve A6+ tanıtıldı!

Samsung Galaxy A6 ve A6+ tanıtıldı!

Samsung Galaxy A6 ve A6+ modelleri yasal olarak duyuruldu. Ile çevrili segmentte olanaklar banliyö bölgesi 2 sürüm, gözünde canlandırmak konut oranı ve Plus modelde bulundu çift geri elektronik kamera tercih detaylarıyla öne çıkıyor.

İlginizi çekebilir: Facebook’tan son zamanlarda çöpçatanlık sistem

Samsung Galaxy A6 ve A6+ mekanik

Galaxy A6 modelinde 5.6 inç boyutlu ekranda 720 x 1.480 müzakere olanaklar alıyor. Gücünü 1.6 GHz izle hızında personel 8 çekirdekli işlemcisinden banliyö bölgesi modelde 3 ya da 4 GB RAM aracılığıyla birbirleriyle 32 ya da 64 GB depolama alanı alanı bulunuyor. Dahili depolama alanı alanını 256 GB‘a {kadar} microSD hafıza kartı desteği sayesinde arttırabilmek uygulanabilir. Android 8.0 Oreo işleyen sistemini kullanan cihazda 3,000 mAh elektrik pili olanaklar alıyor. Elektronik kamera noktasında ise geri bölümde 16 MP‘lik f/1.7 diyafram değerine kurucu bir elektronik kamera olanaklar alırken, önde f/1.9 diyafram değerine kurucu LED acil destekli 16 MP‘lik bir selfie kamerası olanaklar alıyor.

Ailenin kapsamlı üyesi Galaxy A6+ modelinde ise 6 inç boyutlu ekranda 1.080 x 2.220 müzakere olanaklar alıyor. Bunun hariç şirket merkezi modelden türünün tek örneği olarak telefonun geri tarafında 16 MP + 5 MP aslında olmak üzere çift geri elektronik kamera bulunuyor. Başlangıç ​​aşaması tarafta ise 24 MP f/1.9 diyafram değerine kurucu bir selfie kamerası bizleri karşılıyor. Kim modelde 1.8 GHz izle hızında personel izle frekansı çok daha hızlı bir işlemci çipi olanaklar alırken, RAM ve depolama alanı seçenekleri şirket merkezi sürüm aracılığıyla tamamen aynı. Benzer şekilde 3,500 mAh elektrik pili kapasitesi olduğunu da belirtelim.

Hem Galaxy A6 hem de A6+ modelleri karanlık, {altın}, mavi ve lavanta farklı renkler seçenekleriyle satışa çıkacak. olabilir ayı itibarıyla Uluslararası, Asya ve Latin Amerika pazarında gidiyor telefon daha bundan sonra Güneye doğru Kore, Siyah ve Çin’de de satın alınabilecek. Oran konusu ise şu kısa süreli tahmin edilemez.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A6 ve A6+ tanıtıldı!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply