Samsung Galaxy A60 ve A40s tanıtıldı – Hardware Plus

Samsung Galaxy A60 ve A40s tanıtıldı – Hardware Plus

Samsung, son zamanlarda Galaxy A serisi modellerini tanıtmaya peşini bırakmamak, sürdürmek. Çin’de yapılan etkinlikte Samsung’un 4 ihtiyatlı telefonu; Galaxy A80 , A70, A60 ve A40s modelleri tanıtıldı.

İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy A serisi rehberi: Galaxy A10’dan A90’a bütün modeller!

Galaxy A80 ve A70 çevresinde elimizde sayısız bilginin olmasının yakın, Samsung Galaxy A60 ve A40s modelleri de  başlangıçta kez görücüye çıkmış oldu. Kim modellerin, Çin aracılığıyla izole edilip saklanmış olup olmayacağını ancak bilmiyoruz yine de Samsung’un onları Yine bir başka pazarlara götürmeye yargı vermesi olası gözüküyor.

 

Samsung Galaxy A60 ve A40s “premium” dinamikler barındırıyor

Başına Bir çift telefon da (A60 ve A40s) arasında sektör diye adlandırdığımız modeller olarak karşımıza çıkıyor. Kim cihazları rakiplerinden ayıran en devasa açıkla, “Amiral gemisi” sınıfında tesis banliyö bölgesi modellerden bazı dinamikler bünyelerinde barındırıyor olmaları.

Galaxy A60; Full HD+ çözünürlüğünde, 6.3 inçlik, Infinity-O ekranına kurucu. Böylece S10 ailesinde gördüğümüz, ekrana gömülü 32 Megapiksellik selfie kamerası aracılığıyla uyarı çekiyor. Samsung, A60’ın delikli ekrana gömmüş olduğu video kamera sayesinde,  % 92’ lik bir göstermek / mülk oranına kurucu bir telefon olmasını sağlıyor. Kim oranı tuzak için telefona dahil etmek edilen Screen Cast gürültü teknolojisi sayesinde yükseklik tarafta ses hoparlörü ızgarası tesis almıyor.

Cihazın geri tarafında ise 32 MP’ lik f/1.7 diyafram aralığına kurucu ciddi video kamera, buna ile gel eden 8 MP’lik f/2.2 ultra kapsamlı açılı video kamera ve 5 MP’ lik çözünürlüğünde yoğunluk algılayıcı video kamera aslında olmak üzere 3 adet video kamera bulunuyor.Bunlara ek olarak bir adet led bölünmüş saniye ve başparmak izi sensörü de elde edilebilir. Gücünü Snapdragon 675 işlemciden banliyö bölgesi telefon, 6 GB RAM ve 128 GB depolamak alanı sunuyor. Bunlara ek olarak makine 3500 mAh’ lık bir batarya aracılığıyla besleniyor.

Daha ziyade daha ucuz olan Galaxy A40s, Infinity-U göstermek tasarımının gerçekten istiyorum edildiği, 6.4 inç büyüklüğünde ve Full HD+ uzlaşma anlaşması sunuyor. Ekrandaki azaltmak çentiğin içerisinde 16 Megapiksel çözünürlüğüne kurucu yüz video kamera tesis alıyor. Geri tarafta ise Galaxy A60’a kıyasla sınırlandırılmış bir video kamera üçlüsü aracılığıyla olay. 13 Megapiksellik f/1.9 ciddi video kamera, 5 Megapiksellik f/2.2 ultra kapsamlı açılı video kamera ve 5 Megapiksel çözünürlüğünde yoğunluk algılaması  için olarak kullanılmak için üretildi video kamera cihaza ile gel ediyor.

Cihaza gücünü Samsung’un Exynos 7904 işlemcisi veriyor. Kim işlemciye 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolamak alanı ile gel ediyor. 5000 mAh kapasiteli bataryadan beslenen telefon, 15W anında ima etmek desteğine de kurucu.

Samsung Galaxy A60 ve A40s

Samsung, lansmanı yapılan A60 ve A40s modelleri için analiz tanınmış ancak açıklanmasa da, telefonların Çin’deki marka fiyatları kararlı olarak, 225 para (A40s) ve 300 para (A60) aracılığıyla alıcılarını bulması bekleyen.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A60 ve A40s tanıtıldı – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply