Samsung Galaxy A70s, kamerası ile öne çıkıyor – Hardware Plus

Samsung Galaxy A70s, kamerası ile öne çıkıyor – Hardware Plus

Samsung, kim uzun yıllar çıkarmış olduğu Galaxy A ailesine taze bir sürüm daha eklemeye planlama. Sızan bilgilere bağlı olarak kim sürüm Samsung Galaxy A70s olup kamerasıyla varyasyon yaratacak.

Samsung Galaxy A ailesi, şimdiye {kadar} birkaç modelini piyasaya sürdü. Tavuk’de de satışa sunulan serinin taze üyesi Galaxy A70s, söylentilere bağlı olarak 64 Megapiksel çözünürlükte bir elektronik kamera ile olay. Samsung’un taze tanıttığı ISOCELL Bright GW1 algılama birimi, aşağı aydınlatma koşullarında 16 megapiksel kalitesinde resim da çekebiliyor.

İlginizi çekebilir: ABD, Güneye doğru Kore’ye Huawei konusunda versiyon yapıyor

Galaxy A70s’de kullanılacak kim algılama birimi (64 MP), telefonlar için üretilen en uzun müzakere anlamına olay. Aynı şekilde gerçeklik zamanlı HDR desteğini de taşıyan makine, sunduğu uzun kaliteli fotoğraflar ile harika uyandırıyor.

Telefonun elektronik kamera sensörü hariç son derece fazla özelliği tanıdık olmayan bunu söyledikten sonra Samsung Galaxy A70s, uzun ihtimalle azaltmak çentikli bir tasarımla ile karşımıza çıkacak. Gözünde canlandırmak boyutunun 6,7 inç olması yanı sıra Snapdragon 670 işlemciye yaratıcı olacağı görüş ediliyor. Aynı şekilde batarya kapasitesinin de 4.500 mAh  olması bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A70s, kamerası ile öne çıkıyor – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply