Samsung Galaxy A71 5G, ABD ve Çin dışında satışa sunulacak!

Samsung Galaxy A71 5G, ABD ve Çin dışında satışa sunulacak!

Samsung geçtiğimiz çeşit ayında Galaxy A71‘i duyurdu ve ABD aracılığıyla Çin‘de satılacak olan 5G versiyonu ileri çalıştığını bildirdi. Bunu söyledikten sonra taze bir rapora bağlı olarak Galaxy A71 5G çeşitli diğer pazarlara da servet.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy Z Flip duyuruldu!


Samsung Galaxy A71 5G hangi pazarlarda satışa çıkacak?

Samsung, ABD ve Çin dışında satılacak olan Galaxy A71 (SM-A716B) modelinin 5G versiyonunu geliştiriyor. Taze raporda ise özel pazarlarda satışa sunulacağı ortaya sonuç. Kim pazarların Avustralya, Taze Zelanda ve bazı Uluslararası ülkeleri olacağı düşünülüyor. Ülkemize gelip gelmeyeceği konusunda ise belirli bir deneyim bulunmamakla hep birlikte eğer Uluslararası‘ya maaş ise ülkemizde satışa çıkacağı görüş ediliyor.

Samsung Galaxy A71

Galaxy A71 haricinde hizmet sağlayıcı ek bir telefonun 5G sürümü ileri de çalışıyor. Kim telefonun Galaxy A51 5G olacağı görüş ediliyor. Geçtiğimiz günlerde Geekbench‘ten Exynos 980 SoC kullanan ve 6 GB RAM aracılığıyla hep birlikte Android 10 sürümü olan bir telefon geçti. Eğer taze bir telefon kesinlikle değil ise kim telefonun Galaxy A51‘in 5G versiyonu olması gerçekten muhtemelen gözüküyor.

Samsung vasıtasıyla ancak Galaxy A51 ve Galaxy A71 aracılığıyla sinir 5G versiyonlarının ne durumda olduğu konusunda bir deneyim yok. Bunu söyledikten sonra temsilci bir tanıtmak beklerken A71 ve A51‘in sitemizdeki inceleme videolarına ve yazılarına bakış atabilirsiniz. Yerel alan zamanda elimize bilgiler ulaştıkça sizlerle paylaşmaya oyalanmak edeceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A71 5G, ABD ve Çin dışında satışa sunulacak!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply