Samsung Galaxy A71 5G, Geekbench testinden geçti!

Samsung Galaxy A71 5G, Geekbench testinden geçti!

Samsung geçtiğimiz çeşit ayında, Galaxy A51 yanı sıra Galaxy A71‘i duyurdu yanı sıra hızlı kim telefonların 5G sürümlerini piyasaya sürmeye organize etmek. Galaxy A51 Soba ayında Geekbench‘ten geçti yanı sıra hayati özelliklerini ortaya koydu. Hemen şimdi kıyaslama veritabanında ortaya çıkan ekipman ise Galaxy A71 5G.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy Z Flip güç testine girdi!


Samsung Galaxy A71 5G tarama sonuçları neler?

Çin‘e kader olan Galaxy A71 5G modelinin kodu SM-A7160 gidiyor. İşlemci olarak Galaxy A51 iyilik Exynos 980 SoC yonga setine yaratıcı gidiyor. Galaxy A71 5G görünüşe göre Android 10 aracılığıyla kader yanı sıra arayüz olarak ise One UI 2.0 aracılığıyla geleceği varsayım ediliyor. Cihazda dahili 8 GB RAM gidiyor yine de ancak onaylanmamış olan çeşitli diğer bellek seçenekleri de gidiyor. Kambur edilene bağlı olarak 12 GB ya da 6 GB RAM seçenekleri bulunacak.

Samsung Galaxy A71 5G

Testin detaylarına gelirsek cihazın analiz frekansı 1.79 GHz gidiyor. Samsung Galaxy A71 5G tekli birincil skorunda “3078” derecelendirme alırken, sayısız birincil skorunda ise “7346” skor alıyor. Kim ilkeler ekipman için son derece gerçekten iyi (PL) gözüküyor.

Samsung‘un ABD, Çin, Avusturalya, Taze Zelanda yanı sıra bazı Uluslararası ülkelerinde Galaxy A71 5G‘yi piyasaya süreceği söyleniyor yine de ancak elimizede açıkça bir süre bulunmuyor. Yetkililer bir ifşa beklerken, Galaxy A71 5G yanı sıra A71 aracılığıyla sinir çeşitli diğer haberlerimize bakış atabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A71 5G, Geekbench testinden geçti!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply