Samsung Galaxy A71 5G görseli sızdırıldı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A71 5G görseli sızdırıldı! – Hardware Plus

Geçtiğimiz tam hafta TENAA tren veritabanında görünen Samsung Galaxy A71 5G modeline ait estetik ve ayrıca özellikler ortaya çıkmıştı. Sonuçta modele ait taze bir estetik sızdırılmış durumda.

Yaptığı sızıntılardan tanıdığımız Evan Blass (@evleaks) vasıtasıyla ortaya çıkarılan görseller aracılığıyla modele ait gölge seçenekleri onaylanmış oldu. Galaxy A71 5G stil geliştirmek yönünden 4G’li versiyonundan pek de özel gözükmüyor.


İlginizi çekebilir: Galaxy A71 5G, TENAA’da ortaya sonuç!


Iddia konusu modeller göstermek orta yarık şeklindeki çentik, L formdaki dörtlü geri video kamera ve ayrıca geri kısımlarında dik çizgili desene sahipler. Araçlar arasındaki farka bakacak olduğumuzda, 4G versiyonunun geri camın aşağıda değerli taş benzeri bir desene yaratıcı olduğunu görürken 5G destekli versiyonun geri kısımda çift tonlu bir eğilim sunduğunu görüyoruz.

Galaxy A71 4G

Samsung Galaxy A71 5G Yöntem Mekanik

Samsung Galaxy A71 5G stil peşini bırakmamak, sürdürmek gücünü Samsung’un çok kendi üretimi olan Exynos 990 yonga setinden alacak. Buna ayrıca cihazın 8 GB RAM aracılığıyla birbirleriyle genişletilebilir depolama alanı alanına yaratıcı olması bekleniyor. Elektrik pili tarafında cihazda, 25 W gücünde hemen suçlama destekleyen 4.370 mAh kapasiteli bir batarya bulunacak. Galaxy A71 5G64 MP çözünürlüklü şiddetli video kamera, 12 MP çözünürlüğünde ultra kapsamlı açılı kamerası, 5 MP çözünürlüğünde makro mercek ve ayrıca 5 MP çözünürlüğünde yoğunluk sensörü aracılığıyla kader. Yüz tarafta ise 32 MP çözünürlüğünde özçekim kamerası bulunacak. USB Type-C iletişim noktası, 3.5 mm gürültü kapı aralığıiBluetooth 5.0 ve ayrıca Android 10 işleyen sistemi cihazda bulunacak çeşitli diğer özellikler olarak sıralanabilir.

Cihazın promosyon tanınmış ancak belli kesinlikle değil. Fakat aldığı sertifikalar ve ayrıca sıkmak görsellerinin sızdırılması iyilik gelişmeler tanıtımın pek de uzaktan kumanda bir tarihte olmayacağına Kırmızı bayrak ediyor.

Ve ayrıca toparla bir işaretçi; kültürel mesafenizi korumayı ve ayrıca ellerinizi yeter yeter yıkamayı unutmayın!

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Samsung Galaxy A71 5G görseli sızdırıldı! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply