Samsung Galaxy A71 Android 11 güncellemesi alıyor

Samsung Galaxy A71 Android 11 güncellemesi alıyor

Samsung’un(*11*) arasında Eğitim sınıfı iyi bir fikir telefonu Galaxy A71, Android(*11*) 11(*11*) güncellemesi alıyor. bilgi vermek şimdilik 5G(*11*) modeliyle sınırlıyken, 4G(*11*) ancak beklemede.


Bkz isteyebilirsiniz: Başına bütçeye faydalı Xiaomi telefonları, önemli ölçüde Hepsiburada üzerinden topla için tıklayınız.(*11*)


Samsung,(*11*) geçmişin hatalarını düzeltmeye ve ayrıca kullanıcılarına taze deneyimler sunmaya tahmin edilen gözüküyor. Taşıyıcı, bundan farklı sene daha önce hayatımıza soktuğu ONE(*11*) UI(*11*) aracılığıyla daha basit bir arayüz ve ayrıca daha faydalı bir işleyen sistemi sunarken, geliştirmek konusunda da oran kazandı. Aniden anında Günden güne, bir ek modelin geliştirmek haberi olay. Önemli ölçüde koruma yamaları içermesi, hataları düzeltmesi açısından bilgi çok kapsamlı. Geleneksel olarak kim konuda şaşırtıcı bir şekilde etkili olmayan sağlayıcı, hatalarını düzelterek, rakiplerini yakalıyor. Sonuçta Samsung Galaxy A71, Android 11(*11*) alarak şirketin geliştirmek banliyö bölgesi en sonuçlandırmak telefonu oldu.

Galaxy A71 Android 11

Samsung Galaxy A71 Android 11 güncellemesi aldı.

Güneye doğru Koreli(*11*) sağlayıcı, sonuçlandırmak dönemlerde çok yaygın olarak geliştirmek haberleriyle gündeme olay. İlk olarak A51, M30S(*11*) derken, hemen şimdi de Samsung Galaxy A71, Android 11(*11*) güncellemesi alıyor. A716USQU2CUA7(*11*) koduyla itibaren geliştirmek, Fırın 2021(*11*) koruma yamasıyla olay ve ayrıca telefona Android 11(*11*) tabanlı, ONE UI 3.0(*11*) sürümünü getiriyor. bilgi vermek şimdilik özel telefonun 5G(*11*) sürüm için kolay erişilebilir. 4G(*11*) sürüm için en kısa sürede geliştirmek geleceği ise sürpriz konusu. Güncellemenin otantik olarak olabilir 2021(*11*) tanınmış için planlandığını düşünürsek, geçici yaş içerisinde gelmesini bekleyebiliriz. Samsung’un geliştirmek konusundaki hızının artması ise çok kapsamlı bir kaza. Taşıyıcı geçtiğimiz yıllarda, önemli ölçüde iyi bir fikir telefonlarına verdiği fakir güncellemelerle eleştiriliyordu. Bunu söyledikten sonra güncellemelerin yüzey kaplama teknolojiyle kolaylaşması ve ayrıca ONE(*11*) UI(*11*) seç etkenler durumu değiştirdi. Bugünlerde çok yaygın olarak geliştirmek haberleriyle gündeme itibaren sağlayıcı, sonuçta aklını her almış seç. Konuyla gergin taze gelişmeler için takipte(*11*) güçlü…


Bkz isteyebilirsiniz: Huawei’den ABD mahkemelerine başvuru: ‘Ülke çapında koruma tehdidi’ kararını kaldırın!(*11*)


 

Bunlar da ilginizi çekebilir(*11*)

İzliyorsun: Samsung Galaxy A71 Android 11 güncellemesi alıyor

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply