Samsung Galaxy A71, çentikli ekranı ve dört kamerayla sızdı!

Samsung Galaxy A71, çentikli ekranı ve dört kamerayla sızdı!

Samsung Galaxy A71, azalma çentikli ekranı ve arka uç yüzeyinde bulundu dört kamerasıyla tasarlamak görselleri ortaya sonuç. Sızdırılan görselleri Twitter’ın iddiacılarından @OnLeaks hesabı paylaştı.


İlginizi çekebilir: Philips OLED804 inceleme – OLED’in varyasyon yaratan güzelliği!


Koreli sağlayıcı, yılın başlarında S10 ailesiyle üreticisi ileri tesis hinterlandı başlangıç ​​aşaması kamerayı konumlandırmada son zamanlarda bir eylem oluşturmuştu. Göstermek orta tesis hinterlandı boşluğa yerleştirilen kamerayla gözünde canlandırmak istisnai olarak daha başarılı kullanılabilir hale gelmişti.

Note 10 modeliyle çentiğin gözünde canlandırmak orta istisnai olarak daha çok küçük bir çatlak oluşturularak kullanıldığını görmüştük. Şu anda ise organizasyon son zamanlarda bir cihazı için özdeş tasarlamak modelini birlikte çalışmak istiyor. Kasım ayının başlarından gelen Galaxy A71’in görüntüleri basına sızdırılmaya başlamıştı. İlk detaylar gelmeye başladığından gelen, kameranın cihazın en uygun tarafında tesis hinterlandı boşluğa yerleştirileceğini varyasyon etmiştik.

Samsung

OnLeaks hesabı toparla paylaşımlarıyla birbirleriyle uzun çözünürlüklü olarak cihazın görsellerini meraklılarına sundu. Ekipman, kusursuz Galaxy A51’in güçlendirilmiş versiyonu olarak duruyor. Ekipman bazında da eşdeğer özellikler taşıyan üreticisi Galaxy A51’e bağlı olarak daha büyük bir ekranla kader.

Geri tarafta, gerçekten iPhone 11 Pro ve Pro Max ailesinde gördüğümüz kıvrımlı hatlara yaratıcı dört kameralı bir modül konumlandırılmış. Kim üreticisi ileri özgürlük tarafında tesis hinterlandı Samsung logosunun konumuyla da birbirleriyle son derece pozitif durduğunu söyleyebiliriz. SIM hafıza kartı yuvasının içine yerleştirildiği hazır Type-C girişi azalma tarafta arzu edilmiş. Aniden sağında ise 3.5 mm’lik kulaklık yuvasını görüyoruz.

Elektronik kamera çıkıntısının iyi bir fikir cihazın kalınlığını nispeten arttırdığına şahit oluyoruz. Galaxy A71’de 9.2 mm aracılığıyla nispeten canlı bir üreticisi olduğunu söyleyebiliriz. Bunların hariç ancak bileşenler detaylarıyla sinir net bilgiler ortada yok. İlerleyen günlerde cihazın sayısız detayını gözlemleme şansı ödünç almak edeceğiz.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A71, çentikli ekranı ve dört kamerayla sızdı!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply