Samsung Galaxy A71 inceleme – Tüm artı ve eksi yönleri!

Samsung Galaxy A71 inceleme – Tüm artı ve eksi yönleri!

Samsung Galaxy A71 inceleme videomuzda, sonuçlandırmak dönemin tanınmış ortasında düzey mantıklı telefonunu değerlendirdik. Makine kim fiyatıyla alınır mı, alınmaz mı?

Samsung Galaxy A71 inceleme

İlk olarak fiyattan başlayacak olursak tabii ki satın alacağınız yere bağlı olarak benzersiz fiyatlandırmalar kolay erişilebilir. Şirketimiz telefonu 3100 TL’ye satın aldık yine de internette 3260 TL’den 3700 TL’ye {kadar} değişiyor. Karanlık, mavi, beyaz renkli, pembe gölge seçeneklerine yaratıcı teklif, kenar çerçeveler ve arka uç geliştirmek plastik. Başlangıç ​​aşaması taraftan baktığınızda Note 10’a ve A51’e benzeyen açıkça ortada video kamera deliğinin tesis aldığını görüyoruz. Telefond ekrana gömülü başparmak izi sensörü ve uğraşmak itiraz teknolojisi tesis alıyor. Başparmak izi sensörünün istisnai olarak tahmini olmadığını, bulmak bulmak tanımama problemi yaptığını belirtelim. Geliştirmek konusunda Sonuçta cihazda çift SIM desteğinin, microSD hafıza kartı aracılığıyla birbirleriyle kullanılabildiğini de söyleyelim.

 

6.7 inç Super AMOLED, Full HD+ çözünürlüklü bir göster aracılığıyla itibaren makine Gorilla Glass 3 aracılığıyla korunuyor. Always 10 Böylece Sürekli görünür göster özelliği S Amoled tahta sayesinde kolay erişilebilir ve ayarlar bölümünden özelleştirilebiliyor. Bunlara ek olarak ekranda gölge yöntem, mavi aydınlatma filtresi ve daha koyu mod seç seçenekler de kolay erişilebilir. Gücünü Snapdragon 730 işlemcisinden hinterlandı Samsung Galaxy A71 modelinde 8 GB RAM + 128 GB depolama alanı bulunuyor. Depolamanın UFS 2.1 olduğunu belirtelim.

Telefonun büyük olasılıkla de selefine bağlı olarak en devasa avantajı taze kamerasında. Zira 64 MP’lik önemli kamerayla birbirleriyle 12 büyük pozisyon, 5 MP makro ve 5 MP yoğunluk sensörü bulunuyor. Ile çevrili düzeye bağlı olarak 64 MP’lik önemli kameranın hem gündüz hem de karanlık ateşleme performansı hayli yardımcı. Bunu söyledikten sonra şirket videoya geldiğinde, maalesef istisnai olarak tatminkar sonuçlar alamıyorsunuz. Sonuçta 4500 mAh elektrik pili ve 25 W hemen ima etmek desteğine yaratıcı telefon, 2 güne varan bir kullanmak sunuyor diyebiliriz. 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A71 inceleme – Tüm artı ve eksi yönleri!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply