Samsung Galaxy A71 kutusundan çıkıyor! (VIDEO)

Samsung Galaxy A71 kutusundan çıkıyor! (VIDEO)

Samsung Galaxy A71 tasarım ofisimizde! Kim videoda, telefonun hem paket içeriğine hem de cihazın her şey hesaba katılırsa özelliklerine dikkatle bakıyoruz. Önümüzdeki günlerde telefonun tamamlayınız inceleme ve ayrıca kontrast videoları YouTube kanalımızda gidiyor.

İlginizi çekebilir: Galaxy A51 inceleme

Samsung Galaxy A71 yönler

Telefonun mavi, gümüş, pembe ve ayrıca karanlık seç türünün tek örneği gölge seçenekleri bulunuyor. Önü ve ayrıca arkası cam, kenar çerçeveleri ise çelik olan hazır gözünde canlandırmak altına gömülü bir başparmak izi sensörü merkez alıyor. Yüz taraftan baktığımızda ise Note 10 ve ayrıca Galaxy A51 modellerinde olduğu seç ekranın ile çevrili yükseklik bölümünde merkez yerleşim bölgesi elektronik kamera deliği merkez alırken, gözünde canlandırmak emlak oranı %87.2 olarak uyar çekiyor.

6.7 inç boyutlu Super AMOLED tahta kullanan cihazda Full HD+ müzakere sunuluyor. Gücünü Snapdragon 730 işlemcisinden yerleşim bölgesi Samsung Galaxy A71 modelinde 8 GB RAM ve ayrıca 128 GB depolamak bulunuyor. Geri bölümünde 4’lü bir elektronik kamera sistemi bulundu cihazda 64 MP‘lik şiddetli kameraya 12 MP ultra kapsamlı perspektif, 5 MP makro ve ayrıca 5 MP yoğunluk sensörü takip et ediyor. Yüz tarafta ise 32 MP‘lik bir selfie kamerasının olduğunu görüyoruz.

4500 mAh elektrik pili kapasitesine kurucu üreticisi, 25W‘lık bir derhal ima etmek desteği sunuyor.

Telefonun kutusundan ne çıkıyor?

Cihazın kutusunda başına Bir çift ucu USB Type-C olan kordon, derhal ima etmek adaptörü ve ayrıca kulak içi formunda bir kulaklık çıkıyor. Mevcut 3.5 mm’lik kulaklık girişi olduğundan, her türlü bir adaptöre gereklilik duymuyorsunuz.

Cihazın zaten ülkemizdeki fiyatı internette 3300 TL civarındayken, tabii ki kelimenin tam anlamıyla mağazalarda daha uzun rakamlar bulunuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A71 kutusundan çıkıyor! (VIDEO)

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply