Samsung Galaxy A72 4G FCC sertifikası 25W hızlı şarjı gösterdi

Samsung Galaxy A72 4G FCC sertifikası 25W hızlı şarjı gösterdi

Bir süredir demek Samsung Galaxy A72 4G mantıklı telefonunun güçlendirmek sayfası geçen gün ortaya çıkmıştı. Kim da telefonun bölgesel zamanda resmileşebileceği fikrini kullanıcılarda uyandırmıştı. Dinamikler fazla belirtilmeyen yine de Geekbench ileri Snapdragon 720G yonga setinin yakın 8GB RAM yanı sıra Android 11 aracılığıyla görüntülenen telefonun; bu akşam ise FCC sertifikası ortaya sonuç.


İlginizi çekebilir:


Kim sertifikanın belirmesiyle beraber mantıklı cihazın temsilci çıkışını yapmasının inanılmaz şekilde yaklaştığını söyleyebiliriz seç duruyor. Sertifikanın su yüzüne vurduğu devasa bir açıkla daha sahip olmak. O da muhtemelen suçlama cihazının telefon kutusuyla beraber geleceği.

FCC belgelerinden bir tanesine bağlı olarak, SM-A725M sürüm numarasıyla kader olan mantıklı telefon; 25W hızlı suçlama desteğine kurucu bir suçlama aleti aracılığıyla birbirleriyle kullanıcıya sunulacak. Kim da Samsung firmasının Galaxy Note10 serisi cihazlarından çünkü kullandığı geleneksel hızlı suçlama aletinin kim mevcut da kullanılacağı anlamına olay.

FCC listesinin telefon kabaca ortaya çıkardığı bir tane daha bir teknik bilgi ancak ki görünmüyor. Yine de kim sertifikalardan daha öncesinde erişilen bilgilerden dolayı telefonun 5G destekli bir versiyonun da üretileceğinin yakın 128GB yanı sıra 256GB depolama alanı alanlı versiyonlarının piyasada yerlerini alacağı konuşulanlar ortasında. Samsung Galaxy A72 cihazlarının fiyatlarının ise 4G destekli olanlar için 450-500 Euro, 5G destekliler için ise 550-600 Euro civarında olmaları bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A72 4G FCC sertifikası 25W hızlı şarjı gösterdi

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply