Samsung Galaxy A72 4G Geekbench üzerinde görüntülendi!

Samsung Galaxy A72 4G Geekbench üzerinde tanımlanmış!

Samsung Galaxy A72 4G, yaygın bilinen işlemci çipi eleme süreci kurs Geekbench üzerinde tanımlanmış. Uzun değil tanıtılacak olan telefonun büyük yaklaşım özelliklerinden bazıları ortaya sonuç.


İlginizi çekebilir; OnePlus 7 ve ayrıca 7T, Android 11 güncellemesini bir zaman çerçevesi alamayacak


Samsung’un yaygın bilinen telefon pratik telefon ailesi Galaxy A, en son zamanlarda üyesiyle onayla dönüyor. Şirketin toparla telefonu Samsung Galaxy A72 4G, Geekbench üzerinde yapılan testlerde ortaya sonuç. Performansı kabaca da düşünce ve duygular yönetici olduğumuzun cihazın bazı anahtar dinamikler de tarih yüzüne çıkmış oldu. SM-A725F ve ayrıca SM-A726B varyasyon numaralarıyla listelenen telefonu, ortasında seviyeye konumlandırmak başarılabilir. Samsung Galaxy A72 yapılan testlerde tekli birincil performansından 549 derecelendirme alırken, birkaç birincil performansında da 1637 derecelendirme almayı başardı.

Tasarımı, yaklaşım dinamikler ve ayrıca potansiyel olarak fiyatı

5G versiyonu görselleri daha erken basına sıza telefonun, 6,67 inç boyutunda ekranı ve ayrıca delikli başlangıç ​​aşaması video kamera tasarımı vardı. Sözde Samsung Galaxy A72 4G sürüm de eşdeğer bir tasarımla kullanıcıların beğenisine sunulacaktır. Telefon işlemci çipi tarafında gücünü Qualcomm’un Snapdragon 720G modelinden alıyor. Arasında seviyede fena olmayan bir verimlilik sunan kim işlemciye 8 GB RAM ile gel ediyor. Ancak telefonun yaklaşım dinamikler aracılığıyla gergin elimizdeki bilgiler şu ne zaman için kim kadarla sınırlı. 5G versiyonunun 550600 Euro orta fiyatlandırılacağı düşünülürse, 4G modelin de 450500 Euro civarında olması bekleniyor. 4 benzersiz farklı renkler seçeneğiyle servet olan cihazın daha koyu, mavi, beyaz renkli ve ayrıca mor renklerinden her türlü bir birey istiyorum edilebilecek.

Samsung Galaxy A72 4G

4G ancak yaygın bilinen

Samsung Galaxy A72 hem 4G hem de 5G versiyonlara kurucu bir telefon. Dünyada popülerleşen 5G altyapılarına ne olursa olsun, ülkemiz iyilik pek istisnai olarak ülkede de 4G genel olarak moda trendi kullanılmaya peşini bırakmamak, sürdürmek. Ayrıca bu akşam Tavuk’de 5G destekli bir pratik telefon satın alsanız rağmen, eleme süreci için kurulan sayısız çok küçük yerini belirlemek haricinde kim özelliği kullanmanız sihirbaz kadar değil. Operatörler 5G ticari altyapı çalışmaları için güçlü mesai harcadıklarını belirtse de bölgesel zamanda muazzam bir büyümek sağlanamayacak iyilik. Kim sebeple daha gerçekçi 4G cihazların firmalar vasıtasıyla çıkarılması bütçe açıdan bakıldığında gerçekten büyük.

Konuyla gergin gelişmeler için takipte cesur…

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A72 4G Geekbench üzerinde görüntülendi!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply