Samsung Galaxy A72 4G Google Play Console’da ortaya çıktı!

Samsung Galaxy A72 4G Google Play Console’da ortaya sonuç!

Samsung Galaxy A72 4G stil aracılığıyla alakalı taze bilgiler ortaya çıkıyor. Merakla amaçlanan pratik telefon Google Play Console‘da ortaya sonuç.


Ziyaret isteyebilirsiniz: macOS güncellemesi 3 üncü etkinlik makine korumasına yönelik kesinlikle olacak


Pratik telefon Snapdragon 720G aracılığıyla piyasaya çıkacak!

Samsung pratik telefon yelpazesini genişletmeye peşini bırakmamak, sürdürmek. Piyasadaki yoğun isimlerden bir birey olan Güneye doğru Kore devi, hatta daha fazla kullanıcıya başarmak için kolları sıvadı. Ne zaman itibariyle Galaxy A72 serisi için tavsiye sayıma başarıyla geçti organizasyon, hızlı cihazı kullanıcılarının beğenisine sunacak. Bununla hep birlikte serinin 4G oluşan üyesi de Google Play Console platformunda ortaya sonuç. Kapsamlı yaklaşım dinamikler ortaya çıkmayan cihazın çıkışının mahalle olduğuna dair söylentiler arttı.


Pratik telefonunuzu vardiya istiyorsunuz fakat avantajlı sürüm mi bulamıyorsunuz? Sizler için oluşturduğumuz oran etkinlik canavarı ürünlere, Hepsiburada ve ayrıca Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz!


Snapdragon 720G işlemcisi aracılığıyla piyasaya çıkacak pratik telefon, 6 GB RAM kapasitesine yaratıcı kesinlikle olacak. Benzer şekilde Samsung Galaxy A72 4G FullHD+ göstermek aracılığıyla geleceği de belirli olarak belli oldu. Google Play Console hariç bazı söylentilere bağlı olarak pratik telefon 6.7 inçlik delikli göstermek aracılığıyla servet. Benzer şekilde cihazın bir adet yüz ve ayrıca 3 adet geri aslında olmak üzere toplamda 4 adet video kamera aracılığıyla piyasaya çıkacağı görüş ediliyor. Bunların ve pratik telefon 5000 mAh batarya kapasitesine yaratıcı kesinlikle olacak. Kim batarya da 25W‘lık anında suçlama desteği aracılığıyla piyasaya çıkacak. Martın an haftasında bizleri karşılayacak pratik telefon bakalım beklentileri karşılayacak mı bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A72 4G Google Play Console’da ortaya çıktı!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply