SAMSUNG GALAXY A72 | Söylendiği kadar iyi mi?

SAMSUNG GALAXY A72 | Söylendiği kadar iyi mi?

Samsung Galaxy A72 incelemesiyle karşınızdayız. Samsung’un A52 aracılığıyla beraber fazlasıyla konuşulan bir çeşitli diğer telefonu A72’nin tamamlayınız incelemesini gerçekleştirdik.


İlginizi çekebilir; 3500 – 5000 TL ARASI EN İYİ TELEFONLAR (Haziran 2021)


SAMSUNG GALAXY A72 | Söylendiği kadar iyi mi?

Samsung Galaxy A72’nin hediye fiyatını belirlemek etmek yanı sıra satın biriktirmek için; https://app.hps.im/d7ct/ec5f55a3

A72 Tasarımı

Samsung Galaxy A72, Samsung kanadının A52 aracılığıyla beraber en istisnai olarak konuşulan telefonu olan A72, tasarımsal olarak da piyasadaki en özel telefonlardan bir kişi olmayı başarıyor. Önemli ölçüde rengarenk tasarımlarıyla plastik konut olsa da bak müşteri görünüyorlar.

8,4 mm inceliğinde yanı sıra 203 büyükbaba ağırlığında olan Samsung Galaxy A72, plastik kasasına ne olursa olsun dokusu son derece iyi bir hissiyat veriyor. Kesinlikle IP67 sertifikası da olması devasa bir artı. Önemli ölçüde fırtına, suya düşürme seç sorunlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Öndeki 6,7 inç Full HD+ ekranında evet Samsung olunca Super AMOLED tahta kullanıyor. 90 Hz tazeleme hızı yanı sıra 800 nite çıkan ışıltı sunan cihazda Gorilla Glass 3 güvenlik ve güvenlik olanaklar alıyor.

Gücünü 2020 yanı sıra 2021’in en yaygın bilinen işlemcisi Snapdragon 720G’den hinterlandı Galaxy A72, Adreno 618 resim birimi yanı sıra 8 GB RAM aracılığıyla olay. Depolamak kanadında piyasada 128 GB yanı sıra 256 GB seçenekleri kolay erişilebilir. Benzer şekilde SD hafıza kartı aracılığıyla artırılabilir bir hafızası olması da bonus teklifi.

Elektronik kamera tarafı

İddialı olduğu video kamera kanadına gelince 64 MP değerindeli ciddi kamerasına 8 MP telefoto, 12 MP önemli bakış açısı mercek ile git ediyor. Benzer şekilde 5 MP makro kamerası da bulunuyor. A52’den özel olarak olanaklar hinterlandı telefoto lensi aracılığıyla yakınlaştırmaları daha iyi yanı sıra daha sakin yapabileceksiniz. Öndeki 32 MP kamerası ise son derece uygun sonuçlar veriyor. Yine de karanlık çekimlerinde daha iyi olmasını beklerdik.

Teknik bilgi noktasında keşfedildi stereo hoparlörler önemli ekranda izleyeceğiniz içeriklerin keyfini artırabiliyor. Şarkılar dinlerken de bir bluetooth hoparlöre gerekir kalmadan son derece bol bir gürültü de alabiliyorsunuz.

Etkileşim yanı sıra batarya

Etkileşim kanadında Wi-Fi ac yanı sıra BT 5.0 desteği kolay erişilebilir. Bunların daha hediye olması evet bir bonus teklifi olurdu ama kim da son derece bol evet. Gözetim için gözünde canlandırmak 6 başparmak izi yanı sıra yüzleşmek itiraz sahip olmak. Meydan okuma itiraz son derece iyi çalışıyor ama yüz maskesi kullanımı evet dert. Göstermek 6 seyirci ise nispeten kademeli olarak seç. Kullanırken animasyondan kaynaklı mı emin olamayacağım bir stil yük çıkartabiliyor. Yine de okumada sorunu yok.

5.000 mAh bataryasında 25 Watt suçlama desteği sunan ekipman, son derece bol değerleri verebiliyor. 25 Watt’ın daha uzun olmasını beklerdik, ama daha hiçbir cihazında daha uzun şarja Samsung geçemedi. Dolayısıyla mantıklı.

Her şey hesaba katılırsa hatlarıyla baktığımızda Samsung Galaxy A72, fiyatına bağlı olarak alınabilecek en olağanüstü yanı sıra en gelişmiş telefonlardan bir kişi konumunda.

Samsung Galaxy A72 mekanik

Muazzamlık: 165 x 77.4 x 8.4 mm
Vücut ağırlığı: 203 büyükbaba
Göstermek: 67 inç FHD+ Super AMOLED 90 Hz
İşlemci: Snapdragon 720G
Bellek: 8 GB
Depolamak: 128 GB + MicroSD
Geri Elektronik kamera: 64 MP + 12 MP + 8 MP + 5 MP
Yüz Elektronik kamera: 32 MP
Video kaydı: 4K 30 fps (Yüz yanı sıra Geri)
Batarya: 5000 mAh
Suçlama: 25 Watt

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: SAMSUNG GALAXY A72 | Söylendiği kadar iyi mi?

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply