Samsung Galaxy A72 tasarım detayları sızdırıldı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A72 tasarım detayları sızdırıldı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A72 tasarım detayları ortaya sonuç. Sonuçlandırmak ortaya çıkan sızıntılar aracılığıyla birbirleriyle pratik telefonun tasarım detayları netleşti.


İlginizi çekebilir; OnePlus 7 ve ayrıca 7T, Android 11 güncellemesini bir dönem alamayacak


Samsung Galaxy A72, Note 20 benzeri bir tasarım anlayışı aracılığıyla olay!

Samsung Galaxy A serisine son zamanlarda bir pratik telefon daha eklemeyi hedefliyor. Ile çevrili yükseklik seviyeye konumlandırdığı modeller aracılığıyla pratik telefon dünyasında bireysel sayısını arttıran Güneye doğru Kore devi, Galaxy A72 aracılığıyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlık. Galaxy A serisinin en etkili tasarım olması demek pratik telefonun tasarım detayları da Voice isimli ağ sitesinde sızdırıldı. İlk ortaya çıkan görüntülere bağlı olarak Galaxy Note 20 benzeri bir tasarım anlayışına kurucu olması demek pratik telefon, 6.7 inçlik önemli bir göster aracılığıyla piyasaya çıkacak.

Samsung Galaxy A72

Delikli göster teknolojisine kurucu olacağı öğrenilen pratik telefon, bir adet ancak dinamikler bilinmiyor başlangıç ​​aşaması video kamera aracılığıyla kullanıcılarını karşılayacak. Arka uç tarafta ise Galaxy Note 20 serisinden aşina olduğumuz bir video kamera kurulumu uyarı çekerken, cihazın 4 adet arka uç kamerasının olacağı öğrenildi. Arka uç kameraların dinamikler ancak bilinmese de ciddi kameranın 64 MP olması bekleniyor. 3.5 mm‘lik kulaklık girişinin de kuruluş alacağı pratik telefon, 5G dahil olarak piyasaya çıkacak. Yöntem dinamikler ancak açıkça anlamıyla belli olmayan Galaxy A72 modelinin ilerleyen günlerde hatta daha fazla açıkla aracılığıyla bizleri karşılaması bekleniyor. Bakalım organizasyon, son zamanlarda pratik telefonu aracılığıyla birbirleriyle beklentileri karşılayabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A72 tasarım detayları sızdırıldı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply