Samsung Galaxy A73 5G, Geekbench Listelerinde Görüntülendi!

Samsung Galaxy A73 5G, Geekbench Listelerinde Saygı duyulan!

Samsung’un tanınmış serilerinden Galaxy A serisinin taze üyesi Galaxy A73 yaklaşık sayısız utanç dolaşmaktaydı. Galaxy A53 5G’nin sızıntıları aracılığıyla hareketlenen A serisi, şu anda de Galaxy A73 olduğu hak talepleri edilen bir cihazın ünlü kişi etkinlik sınav uygulaması Geekbench listelerinde ortaya çıkmasıyla hareketlendi. Samsung’un ile çevrili – zirve segmentte konumlandıracağı sürüm, zirve büyüklük aracılığıyla ile çevrili büyüklük ekipman ile çevrili farkın önemli ölçüde kapanmaya başladığının dinamik bir kanıtı muhtemelen.

Snapdragon 778G, 8 GB Bellek yanı sıra Dahası!

Samsung’un Lig Optimizasyon Servisi uygulaması aracılığıyla yaşanan skandaldan bundan sonra kim modele önemli umutlar bağladığı söyleniyor. Öyle ki, Galaxy A73 tasarım firmanın zedelenen imajını düzeltmesi için önemli bir etkinlik olarak görülüyor.

Geekbench listelerinden sonuçlandırmak 4 yılın Galaxy S serisi amiral gemisi modellerinin çıkarıldığı haberini sizlerle paylaşmıştık. Ünlü kişi etkinlik sınav uygulamasının geliştiricileri vasıtasıyla yayınlanan açıklamada Lig Optimizasyon Servisinin Galaxy A serisini etkilememesi nedeniyle kim seride olanaklar hinterlandı cihazların ambargodan etkilenmeyeceği belirtilmişti. Kim sağlık durumu, listelerde ortaya çıkan SM-A736B kodlu Samsung telefonun Galaxy A73 olduğu iddialarını kuvvetlendiriyor.

Listede olanaklar hinterlandı bilgiler, cihazın tuhaf birincil skorunun 778 derecelendirme olduğunu gösteriyor. Kim gerçekten değer, Android tarafı için 2019 yılının amiral gemisi işlemcisi olan Snapdragon 855’in aldığı puana son derece yerel. Bunun yakın Galaxy A73 olduğu hak talepleri edilen cihazın sayısız birincil skoru ise 2913 derecelendirme. Kim değerin de Snapdragon 855 aracılığıyla karşılaştırılabilir olduğunu söyleyebiliriz.

Verimlilik sınav sonuçlarında olanaklar hinterlandı bilgiler, cihazın Snapdragon 778G işlemcisi aracılığıyla geleceğine gösterge ediyor. Zira cihazın anakartı, yine Snapdragon 778G işlemcisine kurucu olan Galaxy A52s aracılığıyla tamamen aynı ismi paylaşıyor. Kim işlemci çipi, ile çevrili segmentte en uzun performansı vermesiyle biliniyor. TSMC’nin 6nm’lik yaratma süreci aracılığıyla üretilen yanı sıra dahili 5G desteğine kurucu olan kim yonga setinin iletişim alanında da acımasız yanı sıra son teknoloji olduğunu söylemek başarılabilir.

Bunun yakın cihazda bellek olarak ise 8 GB belleğe olanaklar verilmiş. Kim değerin son derece uygun olduğu yanı sıra kim segmentteki bir ekipman için gerçekten iyi (PL) bir gerçekten değer olduğunu söyleyebiliriz. Cihazın sızdırılan çeşitli diğer mekanik ile çevrili, 6.7 inç büyüklüğünde 120 Hz tazeleme hızı destekli AMOLED gözünde canlandırmak, 108 MP çözünürlüğünde şiddetli elektronik kamera, 5000 mAh batarya yanı sıra 25 Watt gücünde derhal ima etmek olanaklar alıyor. Samsung Galaxy A73 5G, kim özelliklerle son derece uygun fiyatlı olacaktır.

Peki siz kim konuda ne düşünüyorsunuz? Samsung Galaxy A73 5G ülkemize geldiğinde satın almayı düşünüyor musunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Daha fazlası için bizi uyumlu etmeyi unutmayın!

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy A53 yanı sıra Galaxy A73’ün Analiz Tanınmış Sızdırıldı!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A73 5G, Geekbench Listelerinde Görüntülendi!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply