Samsung Galaxy A73 5G’nin Görseli Sızdırıldı!

Samsung Galaxy A73 5G’nin Görseli Sızdırıldı!

Samsung’un Galaxy A serisi, yakaladığı dönüşüm başarısı aracılığıyla firmayı sevindirmiş yanı sıra birkaç kullanıcının Samsung bilge telefonlar aracılığıyla tanışması kim Ayarlamak sayesinde olmuştu. Önemli ölçüde daha da genişleme serinin sıradağlar stil olması demek Galaxy A73 5G hakkındaysa birkaç şarj etmek ortaya atılmıştı. Geçtiğimiz günlerde Geekbench listelerinde yakalanarak ekipman özelliklerinin devasa bir bölümü ortaya çıkan cihazın, hemen şimdi de icat detayları sızdırıldı.

Çerçeveler Önemli ölçüde İnceliyor!

Sayısız Samsung modelinin icat detaylarını cihazların tanıtımından daha önce paylaşan 91Mobiles’ın paylaştığı görsele bakılırsa Samsung Galaxy A73 5G, serinin çeşitli diğer bir stil olan Galaxy A53 5G‘ye çok eşdeğer bir icat aracılığıyla geleccek. Tasarımda en şaşırtıcı bir şekilde uyar çeken tarif ise geçmiş seriye bağlı olarak bir nebze incelen göster çerçeveleri muhtemelen. Galaxy A73 5G, başına ne {kadar} firmanın amiral gemisi ailesi olan Galaxy S22 serisinden daha canlı çerçevelere yaratıcı olsa da, cihazın göster – mülk oranının çok uzun olduğu söylenebilir.

Sızdırılan sanatsal

Geçmiş varyasyon seç göster 6 başparmak izi analiz teknolojisine yaratıcı bir AMOLED göster aracılığıyla gelmesi demek cihazın 120 Hz tazeleme hızı desteğine de yaratıcı olacağı düşünülüyor. Anlaşılan o ki, Galaxy A53 aracılığıyla Galaxy A73’ün göster konusundaki en önemli farkı, Galaxy A73’te daha önemli bir göster kullanılması kesinlikle olacak. Karşılaştırılabilir bir hastalık geçmiş seride de yaşanmıştı. Galaxy A52 yanı sıra Galaxy A72 ile çevrili da göster tazeleme hızı doğru bir varyasyon bulunmasa da, Galaxy A72’nin ekranı daha büyüktü.

Snapdragon 778G yonga seti, 8 GB Bellek yanı sıra 5G desteği seç yükseklik ölçüde ekipman özellikleriyle gelmesi demek cihazın, icat alanında Galaxy A72’den göster hariç pek de özel olmayacağı söylenebilir. Öyle ki, firmanın amiral gemisi Galaxy S22 ailesi de S22 Ultra hariç Galaxy S21 ailesine şaşırtıcı bir şekilde eşdeğer bir tasarımla tanıtıldı. Galaxy A serisinin, icat alanında önemli oranda Galaxy S serisinden motive etmek aldığı düşünülürse, kim hastalık tek karşılanmayacaktır.

Tahmin edilen 1 ay daha sonra duyurulması demek cihazdan Samsung’un beklentisinin uzun olduğunu söylemeliyiz. Önemli ölçüde “Lig Optimizasyon Servisi” aracılığıyla yaşanan skandalın ardından, gözlerin Samsung’un ileri olduğu bir gerçeklik.

Peki siz kim konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce Galaxy A73 5G verimli olabilecek mi? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Daha fazlası için bizi uyumlu etmeyi unutmayın!

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy A73 5G, Geekbench Listelerinde Algılanan!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A73 5G’nin Görseli Sızdırıldı!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply