Samsung Galaxy A73’ün Detayları Gün Yüzüne Çıktı!

Samsung Galaxy A73’ün Detayları Gün Yüzüne Sonuç!

Samsung, A serisi aracılığıyla inanılmaz şekilde harika bir gözden geçirmek yakalamış durumda. Organizasyon, önemli ölçüde A52 modelinin satışlarından inanılmaz şekilde mutlu. Yine de A72 için durumun kim {kadar} harika olmadığı bir süredir ilerleme çevrelerinde konuşuluyordu.

Galaxy A72’nin dönüşüm başarısının A52’nin gerisinde olmasının şiddetli nedeni, Bir çift sürüm ortasında kayda gerçekten değer farklılıklar olmamasına bile A72’nin A52’ye kıyasla muazzam miktarda daha {pahalı} olmasıydı. Samsung’un A72’yi yerel zamanda  yenilemesi beklenmezken A73’ün detayları ortaya çıkmaya başladı rağmen. Görünen o ki Samsung, A72 aracılığıyla yaşadıklarını düzeltmek acı istemiyor.

108 MP Şiddetli Elektronik kamera, 8 GB Bellek Ve ayrıca 5.000 mAh Batarya İle Olay!

Güvenilirliği aracılığıyla ünlü kişilik sızıntı kaynağı OnLeaks’in verdiği bilgiler, A73’ün muazzam bileşenler detaylarının yakın cihazın tasarımını da zaman yüzüne çıkarıyor.

Cihazın Görselleri

Cihazın bileşenler dinamikler aracılığıyla yükseklik seviyeye bir bakış kırptığını söylemek başarılabilir. Sızıntılar, cihazın geçmiş nesilde kullanılmış Snapdragon 720G işlemcisi yerine Snapdragon 750G işlemcisi aracılığıyla donatılacağını ve ayrıca 8 GB belleğin yakın 128 veya 256 GB depolamak sunacağını gösteriyor.

Bunun yakın devasa sayılabilecek 5.000 mAh değerindeki bir bataryaya kurucu olması amaçlanan ekipman, kim bataryayı 33 Watt’a varan enerji aracılığıyla doldurabilecek. 33 Watt, Oppo tercih firmaların Galaxy A73’ten tam burada konumlandırılan cihazlarında 50 Watt tercih ilkeler kullanması yüzünden uzun bir gerçekten değer tercih görünmüyor muhtemelen. Fakat Samsung’un S20 tercih yükseklik ölçüde cihazlarında rağmen 25 Watt sunduğu düşünüldüğünde, kim gerçekten değer Samsung için uzun sayılabilir.

 

Kamerada ise tasarlamak detaylarından anladığımız kadarıyla üçlü bir elektronik kamera dizilimi bizleri karşılayacak. Itibaren bilgiler, cihazda 108 MP değerinde bir şiddetli elektronik kamera olacağını gösteriyor. Yine de çeşitli diğer 2 elektronik kamera için şimdilik bir uzmanlık yok. Galaxy A73’te elektronik kamera sayısında bir azalmaya gidildiğini söylemek başarılabilir. Zira geçmiş modelde 4 adet elektronik kamera kullanılmıştı. Bunu söyledikten sonra elektronik kamera sayısından ziyade cihazda kullanılmış kameraların kaliteleri asıl farkı belirleyecektir. A73’ün elektronik kamera testini yapmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

IP67 sertifikası aracılığıyla geleceği söylenen ekipman, uzun batarya kapasitesine bile 7.6 mm’lik bir kalınlığa kurucu gidiyor. Sonuçta cihazda Sınıflandırma-C girişine kuruluş verildiğini de belirtelim.

Samsung Galaxy A73’ün Fiyatı Ne Gidiyor?

Cihazın amaçlanan gözden geçirmek fiyatı 440 Para civarlarında. Kim oran, Poco ve ayrıca Redmi tercih rakiplerin boyunca nispeten uzun kalıyor. Yine de Samsung’un cihazın tanıtımına kişiselleştirilmiş bir fiyatlandırma yapacağı da konuşulanlar ortasında.

Galaxy A73’ün Tavuk fiyatlandırması çevresinde ise ancak bir uzmanlık yok. Yine de A72’nin 6.000 Türk Lirası tercih bir fiyattan satıldığı bir bakış önünde bulundurulursa, A73’ün 7.000 Türk Lirası’ndan ülkemize giriş yolu yapacağını söylemek uygunsuz olmaz. Çevresinde 6.500 Türk Lirası’na S20 FE tercih bir meydan okuyucu varken A73’ün hangi fiyattan giriş yolu yapacağını bizler de sürpriz ediyoruz.

Peki siz kim konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce Samsung Galaxy A73. geçmiş modelden daha güvenilir olabilecek mi? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Daha fazlası için bizi uyumlu etmeyi unutmayın!

İlginizi Çekebilir: S20 FE (Snapdragon) vs. A72 | Hangisi alınır?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A73’ün Detayları Gün Yüzüne Çıktı!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply