Samsung Galaxy A73’ün Şarj Hızı Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy A73’ün Şarj Hızı Ortaya Sonuç!

Android bilge telefon üreticileri suçlama hızı konusunda son derece olağanüstü bir yarışa girmiş durumda. Getçiğimiz günlerde 160 Watt’lık anında suçlama teknolojisini tanıtan OPPO’nun ardından, realme’nin 200 Watt’lık anında suçlama sunacağı haberi geliştirme gündemine patlayıcı tercih oturmuştu. Çeşitli yaratıcı birbiri ardına son zamanlarda anında suçlama teknolojilerini duyururken, en kapsamlı Android telefon üreticilerinden olan Samsung, halihazırda sunduğu en uzun elektrik gücü olan 45 Watt’lık anında suçlama teknolojisi aracılığıyla kim yarışta geride kalmıştı. Peki firmanın önemli sürüm Galaxy A72’nin yenilenen sürüm Galaxy A73 bunu değiştirebilecek mi? Sorun hakkındaki manşet ne yazık ki pek topluluk açıcı kesinlikle değil.

En Uzun Tempo Olarak 25 Watt’ı Destekliyor!

FCC’nin listelerinde ortaya çıkan bilgiler, SM-A736B kodlu Galaxy A73’ün de geçmiş sürüm tercih özellikle 25 Watt’lık bir anında suçlama desteklediğini gösteriyor. Çinli birkaç yaratıcı kapı aralığı ölçüde cihazlarında ne olursa olsun 30 Watt ve ayrıca üzeri suçlama hızları sunarken Samsung’un sebep böyle bir yargı aldığı harika konusu. Zira A73 Samsung’un orta-üst segmentte konumlandırdığı bir bilge telefon sürüm.

FCC’deki Galaxy A73 bilgileri

Desteklenen suçlama hızının çeşitli diğer üreticilere kıyasla çok çok daha az olması eleştirilirken, geliştirme kulislerinde konuşulan bir ek sorun kim eleştirileri daha da alevlendirebilir. Söylentilere bağlı olarak, Samsung kim anında suçlama aletini cihazın konteyner içeriğinde sunmayacak. Bu nedenle, Galaxy A73’lerinde anında suçlama birlikte çalışmak isteyen kullanıcıların Yine bir başka bir tazminat ödeyerek kim adaptörü satın alması gerekecek.

Firmanın Galaxy A73’e kıyasla daha {pahalı} olan ve ayrıca yine 25 Watt anında suçlama destekleyen Galaxy S22 serisinin de konteyner içeriğinde bir suçlama aleti sunmaması kim söylentileri daha da kuvvetlendiriyor. Önemli ölçüde ülkemiz tercih pazarlarda Samsung’un kim kararı eleştirilere maruz kalabilir.

Galaxy A72’de sunulan 5.000 mAh’lik bataryanın konteyner içeriğindeki 15 Watt’lık adaptörle tahmin edilen olarak 1.5 satte doğru doluma ulaştığı düşünüldüğünde yine benzer batarya kapasitesi aracılığıyla geleceği söylenen Galaxy A73’ün 25 Watt’lık suçlama aleti aracılığıyla bundan daha kısa ömürlü sürede doğru doluma ulaşması bekleniyor.

Ancak Xiaomi’nin 5.000 mAh bataryaya yaratıcı  Xiaomi 11T Pro’yu 120 Watt gücündeki suçlama aleti aracılığıyla 17 dakikada doldurduğu bir zamanda Samsung’un anında suçlama teknolojisi etkileyicilikten son derece uzaktan kumanda görünür.

Peki siz kim konuda ne düşünüyorsunuz? Cihazınızda anında suçlama teknolojilerini kullanıyor musunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Daha fazlası için bizi bağlı kalarak etmeyi unutmayın!

İlginizi Çekebilir: realme 200 Watt’lık Bir Şarj Adaptörü Duyurmaya Organize etmek!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A73’ün Şarj Hızı Ortaya Çıktı!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply