Samsung Galaxy A8 (2016) Duyuruldu

Samsung Galaxy A8 (2016) Duyuruldu

Ihtiyatlı telefon pazarının yenilikçi üreticilerinden bir birey olan Samsung, Galaxy A serisinin son zamanlarda tasarım Galaxy A8 (2016) duyuruldu.

5,7 inç gözünde canlandırmak boyutunda ve ayrıca 1080 x 1920 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED ekranla itibaren Galaxy A8 (2016) modelinin %74,5 gözünde canlandırmak / konut oranı bulunuyor. Samsung üretimi Exynos 7420 Octa yonga setinden gücünü yerleşim bölgesi telefona 2,1 GHz kol saati hızında satış elemanı 4 adet Cortex-A57 ve ayrıca 1,5 GHz kol saati hızında satış elemanı 4 adet Cortex-A53 işlemci çipi çekirdeği takip et ediyor. 3 GB bellek, 32 GB ve ayrıca 64 GB depolamak kapasitelerine üstüne üstlük microSD kart kullanıma olanak tanıyan telefonun ileri Parasal-T760MP8 resim devam ediyor birimi olanaklar alıyor.

Cihazın geri kısmına baktığımızda ise 16 MP çözünürlüğünde ve ayrıca f/1,9 diyafram açıklığına kurucu ciddi kamerayı görüyoruz. Telefonun başlangıç ​​aşaması kısmını çevirdiğimizde ise bizi 8 MP çözünürlüğünde yine f/1,9 diyafram açıklığına kurucu ruh ateşleme kamerası karşılıyor. Coğrafi etiketleme, dokunmatik odaklama, meydan okuma / gülümseme popülerlik seviyesi, panorama ve ayrıca HDR seç başka elektronik kamera fonksiyonlarını ileri barındıran telefona LED acil ve ayrıca {otomatik} odaklama teknolojisi de takip et ediyor.

Başparmak izi, ivmeölçer, aralık ve ayrıca pusula seç algılama birimi özelliklerinin olanaklar aldığı mantıklı telefon, aynı anda proaktif olarak ses engelleyici mikrofonuyla hep birlikte olay. Telefonun ileri olanaklar yerleşim bölgesi bütün kim algılama birimi özelliklerine üstüne üstlük Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct ve ayrıca Hotspot seç kablosuz ile bağlantı teknolojilerini de destekleyen cihazın ileri Bluetooth 4.2, A-GPS ve ayrıca NFC bağlantısı da bulunuyor.

samsung-galaxy-a8-2016-2

Çıkarılamaz 3300 mAh Li-Ion batarya aracılığıyla itibaren mantıklı telefonun işleyen sistemi tarafında ise Android 6.0.1 Marshmallow olanaklar alıyor. Benzer şekilde mantıklı telefonun Pearl White, Midnight Black, Champagne Gold ve ayrıca Mint farklı renkler seçenekleri aracılığıyla piyasaya çıkacağını da belirtelim. Nihayet Güneye doğru Kore‘de satışa sunulacak mantıklı telefonun 580$ oran etiketiyle piyasaya çıkması bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A8 (2016) Duyuruldu

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply