Samsung Galaxy A8 (2016)’nın Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy A8 (2016)’nın Özellikleri Sızdırıldı

Iyi bir fikir telefon pazarının yıldızlarından bir kişi olan Samsung’un merakla sözde son zamanlarda cihazı Galaxy A8’in yönler GFXBench tarama sonuçlarında ortaya sonuç.

5,1 inç gözünde canlandırmak boyutunda yanı sıra 1080 x 1920 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED panelle gelmesi sözde cihazın 432PPI gözünde canlandırmak keskinliği bulunuyor. Samsung üretimi Exynos 7420 yonga setinden gücünü alacak olan telefona 1,50 GHz izle hızında satış elemanı 8 adet işlemci çipi çekirdeği ile gel ediyor. 3 GB bellek yanı sıra 32 GB depolama alanı kapasitelerine üstüne üstlük microSD kart kullanıma olanak tanıyan telefonun ileri Bütçe-T760MP8 fotoğraf çözümü kuruluş alıyor.

Cihazın geri kısmında 16 MP çözünürlüğüne yaratıcı önemli elektronik kamera kuruluş alırken, başlangıç ​​aşaması kısımda ise bizi 5 MP çözünürlüğünde ruh ateşleme kamerası karşılıyor. Coğrafi etiketleme, dokunmatik odaklama, yüzleşmek / gülümseme popülerlik, panorama yanı sıra HDR tercih Yine bir başka elektronik kamera fonksiyonlarını ileri barındıran telefona OIS, LED acil yanı sıra {otomatik} odaklama teknolojisi de ile gel ediyor. Çıkarılamaz 3050 mAh Li-Ion batarya aracılığıyla gelmesi sözde telefonun işleyen sistemi tarafında ise Android 6.0.1 Marshmallow kuruluş alıyor.

Komplikasyon aracılığıyla endişeli gelişmeleri sizlere aktarmaya ısrar edeceğiz. Peki, siz kim pratik telefonu almayı düşünüyor musunuz? Sizce kim cihazın ülkemizdeki fiyatı ne {kadar} sahip olmalı? Benzer şekilde elde edilebilir pratik telefonunuzdan kim cihaza geçmeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı alalım.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A8 (2016)’nın Özellikleri Sızdırıldı

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply