Samsung Galaxy A8 ve A8+’ın “Dudak Uçuklatan” Türkiye Fiyatı Belli Oldu! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A8 ve A8+’ın “Dudak Uçuklatan” Türkiye Fiyatı Belli Oldu! – Hardware Plus

Ihtiyatlı telefon piyasasında dönüşüm fiyatları artarken, Samsung’un ortasında-en uygun seviyeye konumlandırdığı Galaxy A8 ve Galaxy A8+’ın Türkiye fiyatı 2018’deki telefonların ne denli {pahalı} olacağını gösteriyor.

Geçtiğimiz 2017 yılında mantıklı telefon fiyatlarının {pahalı} olduğundan dem vurmuştuk. 3.000 TL – 6.000 TL orta değiştirme en uygun ölçüde telefonlarda “Bir telefon 2.500 TL – 3.000 TL fiyatlandırmadan fazlasını etmemeli. Alınmamalı” vurgusunu yapmıştık. Şu anda ise takvimler 2018 yılını gösterdiğinda ortaya çıkan başlangıçta telefonun fiyatı bizleri şaşırtmaya yetti.

Samsung’un geçtiğimiz günlerde lanse ettiği ve ülkemizde de hediyeleri aracılığıyla yüz satışa çıkan Galaxy A8 ve Galaxy A8+, önemli ölçüde kim telefonu almayı düşünecekleri kesinlikle değil, Galaxy S9 ve Galaxy Note9 tercih telefonları bekleyenleri dehşete düşürecek fiyatıyla geldi.

Samsung’un temsilci dönüşüm kanalında yüz satışa açılan telefonlardan Galaxy A8 ve Galaxy A8+’ın Level U kulaklık, 11.300 mAh değerinde powerbank ve Neon Flip sürüm önleyici olay aracılığıyla geldiğini belirtelim. Fiyatlarına servet olursak “yüz dönüşüm” olarak Galaxy A8 2.899 TL, Galaxy A8+ ise 3.299 TL fiyatıyla karşımıza sonuç.

5.6 inç Full HD  Super AMOLED göstermek, Exynos 7885 Octa yonga seti, 4 GB bellek ve 64 GB depolamak, 16 MP geri ve 16 MP + 8 MP çift yüz kameraya kurucu telefonun 2.899TL etmesinin ve ayrıca, belge ileri garip farkının 6 inç ekrana kurucu olması olan Galaxy A8+ sürüm 3.299 TL aracılığıyla alıcılarını hamile kesinlikle olacak.

Performansını ve sunduğu detayları tarama örneği geldiğinde göreceğimiz Galaxy A8 ve Galaxy A8+ için kim fiyatlandırmalar aracılığıyla sadece nasıl bir dönüşüm yapacağı harika konusu. Yüz siparişi buradaki adresten de verebileceğini belirtmiş olalım.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A8 ve A8+’ın “Dudak Uçuklatan” Türkiye Fiyatı Belli Oldu! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply