Samsung Galaxy A80 tanıtıldı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A80 tanıtıldı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A80 aracılığıyla birbirleriyle yenilenen A serisi için son zamanlarda bir tasarlamak felsefesi geliştirdi. Kim tasarlamak felsefesi aracılığıyla açılır kapanır video kamera bölümü gelirken, kim bölümle birbirleriyle kameralar hem yüz hem de arka uç video kamera şeklinde kullanılabiliyor.


İlginizi çekebilir: Oppo Reno 10x Zoom Edition tanıtıldı!


Samsung Galaxy A80 kamerası

Taze Galaxy A80, inanılmaz şekilde türünün tek örneği video kamera yapısı aracılığıyla karşımıza çıkıyor. Kaydırabilir bir tahta aracılığıyla cihazın gövdesinden çıkan video kamera bölmesi, dönebilen kurumsal mekanizması aracılığıyla birbirleriyle hem yüz hem de arka uç video kamera olarak kullanılabiliyor. Kim stil cihazların arka uç kameralarından aldığımız kaliteli fotoğrafları, {artık} selfie çekerken de alabileceğiz. Cihazda olarak kullanılmak için üretildi uzun çözünürlüklü sensörler, 48 MP F/2.0 diyafram açıklığına yaratıcı ciddi video kamera yanı sıra 8 MP çözünürlüğe yaratıcı 123 seviye ultra büyük açılı video kamera olarak görünür.

Çevrimiçi video kısmında S10 modellerinde olarak kullanılmak için üretildi çok tamir yöntem, kim erişilebilir da kullanılıyor. Benzer şekilde cihazda keşfedildi 3D ToF sensörü aracılığıyla kısa banliyö derinliği sağlanabiliyor.

Samsung Galaxy A80 ekranı

Galaxy A80’in yüz tarafında her türlü bir video kamera çentiği, deliği bulunmadığından inanılmaz şekilde sağlıklı çerçeveler aracılığıyla karşımıza çıkıyor. 6,7 inç Son derece AMOLED göster harika bir şekilde çerçevesiz bir dizayna sahipken, 1080 X 2400 piksel çözünürlüğe yaratıcı. Aynı anda başparmak izi tarayıcısının da ekrana karıştırmak bir stil geldiğini söyleyelim.

3 türünün tek örneği gölge aracılığıyla karşımıza çıkan Galaxy A80, Hayalet Daha koyu, Melek {Altın} yanı sıra Hayalet Beyaz renkli gölge seçeneklerine yaratıcı. Cihazın başına 2 tarafında kavisli cam, çelik tesisler kullanılan durumda.

Samsung Galaxy A80 yönler

3.700 mAh batarya kapasitesine yaratıcı üreticisi, 8 GB RAM yanı sıra 128 GB depolama alanı alanı aracılığıyla karşımıza çıkıyor. 25W gücünde hemen suçlamak desteği kim cihazda da sunulurken, kablosuz suçlamak özelliği A70 iyilik kim cihazda da bulunmuyor. Android 9 Pie karşımıza çıkan Galaxy A80, türünün tek örneği depolama alanı seçenekleri yanı sıra microSD hafıza kartı yuvasını bulundurmuyor. Benzer şekilde üreticisi gücünü ismi gizli 8 çekirdekli yonga setinden alırken kim çekirdeklerin ikisi 1.8 GHz hızında çalışırken çeşitli diğer altısı 2.20 GHz hızında çalışıyor.

 

Garip depolama alanı yanı sıra RAM varyasyonu aracılığıyla karşımıza çıkan Galaxy A80, 29 kolayca’ta 649 Euro’dan satışa çıkacak.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A80 tanıtıldı! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply