Samsung Galaxy A82, canlı görüntüleriyle ortaya çıktı!

Samsung Galaxy A82, canlı görüntüleriyle ortaya sonuç!

Samsung, bir her yıl aradan daha sonra Galaxy A80 serisini Galaxy A82 adlı son zamanlarda bir mantıklı telefon aracılığıyla yeniden inşa canlandırmayı planlıyor. Galaxy A80, firmanın bugüne {kadar} sunduğu Galaxy A serisi mantıklı telefonlar arasındaki en heyecan verici cihazdı. Makine, her türlü bir çentik ya da çıkıntıya yaratıcı kesinlikle değil. Samsung, kim cihazı yüz yanı sıra geri tarafa dönebilen motorize bir video kamera aracılığıyla donattı. Bununla hep birlikte selfie kamerasına olan temel ihtiyaç ortadan kalktı. Bunu söyledikten sonra günümüzde motorize yanı sıra pop-up kameralar kiralama alanlarını yitiriyor. Dolayısıyla Galaxy A82, sızan fotoğraflara bağlı olarak zamansız bir mantıklı telefon tasarımı aracılığıyla servet.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy Z Fold 3, batarya özellikleriyle ortaya sonuç!


Samsung Galaxy A82, sadece nasıl bir tasarıma yaratıcı gidiyor?

Sonuçlandırmak sızıntılara bağlı olarak Galaxy A82, bazı pazarlarda Quantum 2 adıyla piyasaya çıkacak. Tonit, Çin sistem olan Weibo’da yayınlanan görüntülere bağlı olarak cihazın tasarımı çevresinde genel olarak bilgilere sahibiz. Ortaya çıkan canlı çekimlerde, cihazın geri tarafta dikdörtgen içine üçlü video kamera dizilimi aracılığıyla geleceğini görüyoruz. Arka uç video kamera, günümüzdeki başına cihazda keşfedildi felsefi çıkıntıya yaratıcı gidiyor. Yüz tarafta ise ekranın ile çevrili keşfedildi bir adet selfie video kamera elde edilebilir. Aynı şekilde görüntüler, cihazın koyu {gri} gölge seçeneğine yaratıcı olacağını da gösteriyor.

Samsung’un son zamanlarda yaratılış Galaxy A80 serisi cihazı çevresinde hangi sızıntılar ortaya sonuç?

Sofistike yanı sıra dahiyane bir tasarımı bulunmayan kim cihazı, diğerlerinden ayıran keşfetmek harika edilmekteydi. Sözde Samsung, kim cihazı amiral gemisi katili olarak piyasaya sürecek. Kim da beklemek kaza ki makine, bireysel dostu bir oran politikasıyla servet. Galaxy A82, Qualcomm Snapdragon 860 yonga setinden gücünü alacak. Sızan görüntüler, cihazın 2.5D kavisli ekrana yaratıcı olduğunu gösteriyor. Tahminlere bağlı olarak kim göster, 6.7 inçlik Super AMOLED bir tahta gidiyor. Telefonun üçlü video kamera dizilimi sözde 64 MP çözünürlüklü önemli video kamera yanı sıra ultra önemli açılı video kamera aracılığıyla servet. 3 üncü video kamera ise makro video kamera ya da periskop video kamera muhtemelen. Aynı şekilde önemli kameranın optik görüntü onarım hizmeti teknolojisi aracılığıyla gelmesi de potansiyel olarak.

Samsung Galaxy A82

Samsung Galaxy A82, 120 Hz göster tazeleme hızına yanı sıra göster 6 başparmak izi okuyucuya yaratıcı gidiyor. Pratik bir amiral gemisi olması amaçlanan telefon, 6 GB RAM yanı sıra 128 GB depolama alanı alanı aracılığıyla servet. Kim seçeneğin haricinde bir tane daha seçeneklerinde olması da uygulanabilir. Aynı şekilde elde edilebilir depolama alanı alanı MicroSD hafıza kartı aracılığıyla genişletilebilecek. Telefon, 25W hemen suçlama destekli 4500 mAh bataryaya yaratıcı gidiyor. Bunu söyledikten sonra kutudan özel 15W’lık adaptör çıkması beklenmekte. Ayrıca bazı sermaye suçlama cihazının çıkmayacağını da belirtiyor. Cihazın kutusunda bir adet şeffaf oluyor yanı sıra kulaklık olanaklar alıyor. Bunun bölgeye ısmarlama olup olmadığını ancak bilmiyoruz. Bunu söyledikten sonra çok önemli telefon aksesuarlarının kutudan çıkması kullanıcılar açısından kapsamlı bir hastalık.

Samsung Galaxy A82

Galaxy A80 yöntem yönler

  • İşlemci: Snapdragon 730
  • Göstermek: 6.7 inç, FHD+ çözünürlüklü, Super AMOLED, ekrandan başparmak izi
  • Resim Birimi: Adreno 618 GPU
  • Bellek: 8 GB
  • Depolama alanı: 128 GB, 256 GB’a {kadar} microSD desteği
  • Batarya: 3.700 mAh, 25W hemen suçlama
  • Arka uç Elektronik kamera: 48MP – f/1.8, 8MP – f/2.4 ultra önemli açılı, ToF
  • Yüz Elektronik kamera: Motorize geri video kamera
  • İşletim Sistemi: Android 9

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A82, canlı görüntüleriyle ortaya çıktı!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply