Samsung Galaxy A82 modeli Google Play Console’da görüntülendi!

Samsung Galaxy A82 modeli Google Play Console’da tanımlanmış!

Samsung Galaxy A82 için kolları sıvadı. Galaxy A80‘den kim yana taze bir sürüm geliştirmeyen mantıklı telefon yaratıcı, sessizliğini bozmuşa benzemek. Ortaya çıkan iddialara bağlı olarak mantıklı telefon yaratıcı cihazı uzun değil sunacak. Kim minvalde başlangıçta rehberlik da Google Play Console platformunda ortaya sonuç. Galaxy Quantum 2 olarak listelenen mantıklı telefonun sürüm numarası nedeniyle Galaxy A82 olduğu şarj etmek ediliyor.


Bkz isteyebilirsiniz: Huawei MateBook D16 incelemesi | Kim fiyata kim etkinlik!


Samsung Galaxy A82 modeli için başlangıçta belirtiler ortaya sonuç!

Samsung mantıklı telefon yelpazesini genişletmeye işlem. Güneye doğru Kore devi piyasadaki varlığını kalkan isterken, bunu hatta daha fazla kullanıcıya ulaşarak kavramak hedefinde. Hızlı bir şekilde aniden başına seride çok rekabetçi bir mantıklı telefonu keşfedildi kurumsal, sık etkileyici yeniliklerle piyasayı şekillendiriyor. 2019 yılında Galaxy A80 modeli aracılığıyla etkileyici bir geliştirmek anlayışını benimseyen kurumsal, serinin devamını maalesef getirmemişti. Asus Zenfone serisinden de aşina olduğumuz dönen elektronik kamera teknolojisini kullanan kurumsal, seriyi ısrar etmeye devam et ettirmeyerek hayranlarını üzmüştü. Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir sözde, kurumsal Galaxy A80 için taze bir sürüm çıkarıyor. Bunu söyledikten sonra mantıklı telefonun tasarımsal anlamda dönen kameraya kurucu olmayacağı ve ayrıca çeşitli diğer Galaxy A serisi araçlar aracılığıyla eşdeğer yapıda olacağı şarj etmek ediliyor. Kim minvalde başlangıçta ipuçlarını paylaşmaya ısrar etmeye devam et eden kurumsal, mantıklı telefonu aracılığıyla Google Play Console‘u randevu etti.

 

Galaxy Quantum 2 adıyla listelenen mantıklı telefon, A82XQ sürüm numarası nedeniyle bir nevi uçurmak yarattı. Bazı strateji dinamikler ortaya çıkan mantıklı telefon, amiral gemisi rekabetinde de olanaklar alacağa benzemek. Zira mantıklı telefonun Snapdragon 855+ işlemci çipi aracılığıyla piyasaya çıkacak. Bununla hep birlikte mantıklı telefonun katkı anten sayesinde 5G destekli olarak da piyasaya çıkma ihtimali uzun. Benzer şekilde cihazın 4G oluşan bir versiyonun daha olacağı şarj etmek ediliyor. Ihtiyatlı telefon 6 GB RAM kapasitesi aracılığıyla piyasaya çıkacak. Iddiaya göre makine arasında yükseklik segmentte acımasız bir moda olanaklar alacak. Benzer şekilde strateji dinamikler nedeniyle de amiral gemisi mantıklı telefon rekabetinden de tüketici çalabileceği varsayım ediliyor.

Samsung Galaxy A52 4G

Galaxy A82 modeli Galaxy A72 5G’nin özel bir muadili hali kesinlikle olacak!

İddialara bağlı olarak mantıklı telefon, Galaxy A72 5G modelinin özel bir versiyonu olarak piyasaya çıkacak. Buna açıklama olarak ise, Galaxy A71 modelinin Güneye doğru Kore sınırlarında Galaxy Quantum olarak adlandırılması gösteriliyor. Google Play Console platformunda Galaxy Quantum 2 olarak listelenen mantıklı telefon, yine tamamen aynı isimle Güneye doğru Kore‘de satılacak olan A72 5G modelinin taze ya da özel bir sürümü kesinlikle olacak. Ancak tanıtılmayan Galaxy A72 5G modeli Snpadragon 750G işlemcisi aracılığıyla piyasaya çıkacak. Sonuç olarak kurumsal, tamamen aynı telefonu özel pazarlara daha olağanüstü işlemciyle çıkarmayı hedefliyor muhtemelen.

İddialar ancak kesinleşmese de, mantıklı telefon üreticisinin pazardaki yerini kalkan istiyor. Sonuç olarak şu şiddetli {kadar} ortaya atılan tahminlerin ve ayrıca iddiaların gerçekleşme ihtimali de son derece uzun. Başına ne {kadar} Galaxy A80 modeli iyilik dahiyane bir tasarıma kurucu olmasa da, mantıklı telefon sözde ücret etkinlik anlamında mükemmel işlere marka atacak. Bununla hep birlikte eğer mantıklı telefon Galaxy A72 5G modelinin düzeltmek koordineli hali olacaksa, geliştirmek detayları açısından ne {kadar} benzeyeceği de sürpriz konusu. Ihtiyatlı telefonun Google Play Console listesinde özel yüz yüzü ortaya sonuç. Bunu söyledikten sonra makine Galaxy A72 5G modeline bağlı olarak daha sağlıklı çerçeveli yapısı aracılığıyla uyar çekiyor. Bunu söyledikten sonra ancak geliştirmek detayları belli olmadan belirli bir yargıda bulunmak son derece akıllara durgunluk veren.


Bkz isteyebilirsiniz: Galaxy A72, strateji dinamikler ve ayrıca renderlarıyla tanımlanmış!


Samsung Galaxy A82

Samsung Galaxy A82 potansiyel olarak strateji dinamikler

Yaşlı de olsa amiral gemisi işlemci çipi kullanacak mantıklı telefon için şaşırtıcı bir şekilde fazla strateji netleştirmek ortaya çıkmadı. Ekipman FullHD+ AMOLED gözünde canlandırmak aracılığıyla kullanıcılarını karşılayacak. Bununla hep birlikte mantıklı telefon delikli gözünde canlandırmak teknolojisine kurucu kesinlikle olacak. Cihazın yüz ve ayrıca geri elektronik kamera detayları da belli olmadı. Evan Blass’ın iddiasına bağlı olarak mantıklı telefon, Sony’nin64MP IMX686 sensörüne şiddetli kamerasında olanaklar verecek. Bununla hep birlikte mantıklı telefon varsayım edileceği üzere Android 11 aracılığıyla piyasaya çıkacak. Benzer şekilde mantıklı telefonun 6 GB RAM hariç 4 ya da 8 GB RAM’li bir sürüm daha çıkaracağı şarj etmek ediliyor. Ihtiyatlı telefon Bluetooth 5.0 desteğine kurucu kesinlikle olacak.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Samsung Galaxy A82 modeli Google Play Console’da görüntülendi!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply