Samsung Galaxy A82 modelinden yeni görüntüler ortaya çıktı!

Samsung Galaxy A82 modelinden yeni görüntüler ortaya sonuç!

Samsung Galaxy A82 sürüm için {artık} onayla sayıma geçtik. Firmanın Galaxy A80‘den müteakip başlangıçta cihazı olması demek pratik telefon aracılığıyla alakalı da başına geçmek zaman yeni bilgiler ortaya çıkmaya işlem. Güçlü verimlilik vadetmesi demek pratik telefonun yeni görüntüleri sızdırıldı. Karton içerisinde gözüken pratik telefon genel olarak tesisler itibariyle Galaxy S21 modeline gerçekten benzemekte. Benzer şekilde pratik telefon aracılığıyla alakalı Güneye doğru Kore’de meşru sayısız poster de ortaya sonuç.


Bkz isteyebilirsiniz: Xiaomi kim uzun yıllar 3 adet daha Snapdragon 870’li üreticisi çıkaracak!


Samsung Galay A82 başlangıçta görüntüleriyle ortaya sonuç!

Mantıklı telefon dünyasında başına geçmek zaman yeni modeller piyasaya çıkmaya işlem. Önemli ölçüde amiral gemisi ekipman arasındaki savaş yüz planda olsa da daha azaltmak seviyelerde de kötü bir karıştır söyle konusu. Ortasında yükseklik büyüklük modellerin kapsamlı bir yere yaratıcı olduğu şu günlerde kim kategoriye yeni bir varyasyon daha ekleniyor. Samsung, Galaxy A80‘den sonradan serinin devamını getirme kararı aldı. A81 adında bir telefon çıkarmayan Güneye doğru Kore devi, Galaxy A82 aracılığıyla kullanıcılarının karşısına çıkacak. Yeni yeni detayların ortaya çıktığı pratik telefon, kim kez zorlayıcı görüntüleri aracılığıyla gündeme geldi. Güneye doğru Kore sınırları içerisinde Galaxy Quantum olarak adlandırılan varyasyon sanal olarak Galaxy A72 5G‘nin bir nevi düzeltmek koordineli hali gidiyor. Karton içerisinde görseli aracılığıyla tavsiye çeken pratik telefon aracılığıyla alakalı icat detayları da kesinleşti.

Güneye doğru Kore‘de Galaxy Quantum 2 adıyla piyasaya çıkacak pratik telefon, icat hatlarıyla basit bir görünüme yaratıcı. Arka uç taraftan bakılınca cihazın Galaxy S21 modeline gerçekten benzediği ortaya sonuç. Beyaz renkli farklı renkler seçeneği aracılığıyla görüntülenen pratik telefon, geçtiğimiz günlerde Google Play Console platformuna da uğramıştı. Üçlü arka uç video kamera sistemine yaratıcı gidiyor pratik telefonun promosyon posteri de ortaya sonuç. Posterde karanlık rengi aracılığıyla ortaya çıkan pratik telefon, sağlıklı çerçeveli yapısı aracılığıyla tavsiye çekiyor. Çalışırken de görüntülenen pratik telefon, delikli ve ayrıca kavisli bir göstermek aracılığıyla piyasaya çıkacak. Bununla hep birlikte pratik telefona ait bazı prosedür özelliklerinde kesinleştiğini söylemek gerekir. Yoğun bir verimlilik vadetmesi demek üreticisi, modası geçmiş yaratılış amiral gemisi işlemci çipi aracılığıyla piyasaya çıkacak. Benzer şekilde pratik telefon Galaxy A80 modelinde olduğu tercih dahiyane bir anlayıştan ziyade daha alışılagelmiş bir icat aracılığıyla piyasaya çıkacak.

Samsung Galaxy A82

Samsung Galaxy A82 Snapdragon 855+ işlemci çipi aracılığıyla piyasaya çıkacak!

Mantıklı telefonun prosedür dinamikler tanıtımdan daha önce bir nevi belli oldu. Üreticisi piyasada “amiral gemisi katili” olarak adlandırılan sınıfa girecek tercih gözüküyor. Mantıklı telefon Qualcomm yapımı Snapdragon 855+ işlemcisi aracılığıyla piyasaya çıkacak. Bununla hep birlikte cihazın 6 GB RAM ve ayrıca 128 GB depolama alanı alanına yaratıcı olacağı şarj etmek ediliyor. Depolamak kısmında katkı olarak microSD hafıza kartı desteği de bulunmakta. Galaxy A72 5G modelinin Uluslararası pazarda düzeltmek koordineli hali olması demek pratik telefon, daha güçlü bir performansa yaratıcı gidiyor. Benzer şekilde pratik telefon iddialara bağlı olarak, katkı anten desteği sayesinde 5G oluşan olarak piyasaya çıkacak. Firmanın 5G‘nin yaygınlaşması aracılığıyla beraber pratik telefonu özellikle 4G oluşan olarak yüklemek istemeyeceği şarj etmek ediliyor. Bununla hep birlikte pratik telefonun hem 5G hem de 4G oluşan 2 eşdeğer aracılığıyla piyasaya çıkması da kuvvetle muhtemelen. Mantıklı telefonun yeni görüntüleri sayesinde çeşitli icat detayı da kesinleşti.

Samsung Galaxy A82

Samsung Galaxy A82 6.7 inçlik Super AMOLED göstermek aracılığıyla kullanıcılarını karşılayacak. Bununla hep birlikte pratik telefon 120 Hz göstermek geliştirme hızına yaratıcı gidiyor. Delikli göstermek teknolojisinin tesis aldığı cihazda, ekranın ile çevrili yükseklik bölgesinde bir adet video kamera tesis alıyor. Kim kameranın özelliği aracılığıyla alakalı ancak özel bir teknik bilgi ancak ortaya çıkmadı. Arka uç tarafta da üçlü video kamera kurulumuna yaratıcı gidiyor pratik telefon, 64 MP Sony IMX686 algılama birimi aracılığıyla piyasaya çıkacak. 4500 mAh batarya kapasitesine yaratıcı gidiyor üreticisi, 25 W‘lık hemen suçlama desteğiyle piyasaya çıkacak. Bununla hep birlikte karton içeriği de ortaya çıkan pratik telefon, 15 W‘lık adaptör aracılığıyla olay. Anında şarjı doğru anlamıyla deneyimlemek isteyen kullanıcıların katkı adaptör almaları gerekecek. Benzer şekilde pratik telefon sonuçlandırmak dönemlerde görmeye alıştığımız karton içerisinden çıkan şeffaf olay aracılığıyla kullanıcılarının karşısına çıkacak. 23 Nisan tarihinde piyasaya çıkacak pratik telefon bakalım beklentileri karşılayacak mı bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A82 modelinden yeni görüntüler ortaya çıktı!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply