Samsung Galaxy A82 yolda – Hardware Plus

Samsung Galaxy A82 yolda – Hardware Plus

Samsung Galaxy A82, geri tarafa konumlandırılmış dönebilen bir motorize kamerayla gelebilir. A80 tasarımına adanmış kalınıyor.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy M62 yönler sızdı


Ihtiyatlı telefon üreticileri, yıllardır kullanıcılarına açıkça göstermek deneyimi yaşatmak için uğraşıyor. Bunun için başlangıçta olarak çerçeveleri ortadan kaldıran üreticiler, başlangıç ​​aşaması video kamera iddia konusu olunca nispeten daha tasarımcı aslında olmak zorunda kalıyor. Şu şiddetli {kadar} çentik, motorize kameralar yanı sıra göstermek 6 video kamera teknolojileri tercih yöntemler denendi. Samsung da kim şirketlerden bir kişi. Şirketin 2019 Nisan ayında piyasaya sürdüğü Samsung Galaxy A80 tasarım, dönebilen motorize bir geri video kamera sayesinde, başlangıç ​​aşaması tarafta bir video kamera konumlandırmaya gerekir kalmadan kullanılabiliyordu. Bunu geri taraftan açılan motorize bir mekanizmayla geri kamerayı öne çevirerek başaran tedarikçi, başlangıçta modelden gelen suskunluğunu korumuştu. Şu anda kim değişiyor. Samsung Galaxy A82 olay.

Samsung Galaxy A82

Dedikodulara bağlı olarak Samsung, SN-A826B varyasyon numaralı bir telefon üzerine çalışıyor. İddialara bağlı olarak kim varyasyon, Galaxy A80’in devamı niteliğinde gidiyor yanı sıra 5G özelliği aracılığıyla dönebilen motorize bir geri kameraya kurucu gidiyor. Samsung Galaxy A82 olarak isimlendirilecek olan telefon çevresinde şimdilik inanılmaz fazla deneyim olmazken, geliştirilme sürecinin tarihi aşamalarında olduğunu belirtmekte de teşvik sahip olmak. Göster 6 video kamera teknolojisi ekstra gelişene yanı sıra başına teklif kullanılmaya ideal hale gelene {kadar}, kim alternatifler kullanılmaya ısrar etmeye devam et edecek tercih görülüyor. Kullanıcılar, önemli ölçüde handikap yanı sıra çok daha fazlası zayıflamış olma ihtimaline e karşı motorize parçası olan telefonlara önyargılı yaklaşıyor.

İlk göstermek 6 kameralı telefon

Samsung Galaxy A82 tercih modeller ileri çalışmaya ısrar etmeye devam et ederken, başlangıçta göstermek 6 kameraya kurucu telefon ise ZTE’den geldi. Çinli mantıklı telefon üreticisinin ZTE AXON 20 tasarım, kendini gizleyebilen göstermek aşağıda bir kameraya kurucu yanı sıra kullanıcılara her türlü bir ızdırap olmadan açıkça göstermek deneyimini yaşatabiliyor. Ancak tarihi aşlamada olan kim teknolojinin geçici zaman çerçevesi içerisinde çeşitli diğer üreticilere de yayılması bekleniyor. Konuyla gergin son zamanlarda gelişmeler için takipte güçlü…


İlginizi çekebilir: Başına bütçeye ideal mantıklı bileklikleri Trendyol üzerinden topla için tıklayınız.

İlginizi çekebilir: Başına bütçeye ideal mantıklı bileklikleri Hepsiburada üzerinden topla için tıklayınız.


 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A82 yolda – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply