Samsung Galaxy A8’in çıkış tarihi de sızdı

Samsung Galaxy A8’in çıkış tarihi de sızdı

Bir süredir herkesin radarında olan Samsung Galaxy A8 telefonu çevresinde çıkış tarihi aracılığıyla stresli de bilgiler gelmeye başladı.

İnternette sanal olarak A8 aracılığıyla stresli pek inanılmaz Beceriler ortaya sonuç. Sızan görselleri, cesaret videoları Ayrıca FCC’nin raporları ne olursa olsun herkesce bilinirken bir sıradışı çıkış tarihi bilinmiyordu. Kendi için ise bir Fransız bloğunda 17 Temmuz tarihi ortaya sonuç.

Habere bağlı olarak Samsung A8’i 17 Temmuz’da Çin’de piyasaya çıkartacakmış lakin telefonun bütün insanlar için en kısa sürede çıkacağı ancak muallak. Samsung Galaxy A8’i ancak duymamış olanlar için cihazın bahsedilen prosedür özelliklerini bir daha açıklayalım.

5.7 inçlik Full HD Super AMOLED ekrana kurucu cihazın sağa Snapdragon 615 SoC, 2 GB bellek, 16 GB genişletilebilir depolama alanı alanı, f/1.9 diyafram aralığına kurucu 16MP arka uç ve ayrıca 5MP selfie kameraları kolay erişilebilir. Aynı şekilde Galaxy A8’de başparmak izi sensörü bulunuyor. Tasarlamak olarak ise Galaxy S6’ya benzediği söyleniyor. Cihazın fiyatı ise 450 para civarında olacakmış.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A8’in çıkış tarihi de sızdı

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply