Samsung Galaxy A9 AnTuTu’da gözüktü-Hardware Plus

Samsung Galaxy A9 AnTuTu’da gözüktü-Hardware Plus

Samsung’un geçtiğimiz tam hafta resmi olarak tanıttığı Galaxy A9’un insan yapımı eleme süreci sonuçları gelmeye işlem. İlk olarak GeekBench testinde aldığı gerçekten iyi (PL) sonuçlar aracılığıyla gündeme itibaren Galaxy A9, kim yolculuk AnTuTu testinde kendini gösterdi. Bakalım Samsung’un taze arasında kurs phablet stil Galaxy A9, AnTuTu’da tam olarak nasıl bir özet almış?

Samsung Galaxy A9, Qualcomm’un taze işlemcilerinden Snapdragon 652 (yaşlı adıyla Snapdragon 620) kullanıyor. Adreno 510 fotoğraf peşini bırakmamak, sürdürmek biriminin ile git ettiği yonga seti 4+4 formunda 8 çekirdekli bir bina olarak karşımıza olay. Cortex-A72 tabanındaki etkinlik çekirdekleri 1,8 GHz frekansında çalışırken, Cortex-A53 çekirdekleri ise 1,4 GHz hızında çalışıyor.

samsung galaxy a9 antutu

Samsung Galaxy A9 ancak tanıtılmadan geçmişte GeekBench insan yapımı eleme süreci sonuçları sızıntılar halinde gelmişti. Uzmanlarımız de kim haberimizde detaylarını sizler aracılığıyla paylaşmıştık. Şu anda ise cihazın AnTuTu eleme süreci sonuçları çevresinde bir kozmetik yayınlandı. 73,592 seç bir derecelendirme hinterlandı Snapdragon 652’ye kurucu Galaxy A9, GeekBench testinde olduğu seç kim testte de inanılmaz şekilde gerçekten iyi (PL) bir gerçekten değer alıyor. 2015 yılının Snapdragon 810 aracılığıyla çıkan cihazların 80,000’e mahalle bir derecelendirme aldıklarını da hatırlatalım. Tabii ki kim insan yapımı testlerin müşteri deneyimine kontrol bir motive etmek etmediğini de belirtelim.

Samsung Galaxy A9’un çeşitli diğer yönler neler?

6 inçlik Full HD Super AMOLED yanı sıra 2,5D kavisli göster teknolojisine olanaklar bunu göz önünde bulundurarak Galaxy A9, 3 GB RAM yanı sıra 32 GB dahili depolama alanı alanıyla hep birlikte olay. SD hafıza kartı desteğine de olanaklar bunu göz önünde bulundurarak cihazda dilerseniz hafızayı arttırabiliyorsunuz. Elektronik kamera kısmında ise F/1,9 diyafram açıklığına yanı sıra optik görüntü onarım teknolojisine kurucu 13MP arka uç yanı sıra 8MP yüz kameraya olanaklar verilmiş. Arka uç video kamera tuhaf tonlu LED acil aracılığıyla desteklenirken yüz video kamera için bir acil bulunmuyor. 4000 mAH büyüklüğünde titan bir pilden gücünü hinterlandı Galaxy A9’un inanılmaz şekilde gerçekten iyi (PL) bir elektrik pili deneyimi sunacağını düşünüyoruz. Benzer şekilde cihazda home butonuna koymak bir başparmak izi sensörü de bulunuyor. Samsung’un başlangıçta olarak S6 modelinde gördüğümüz icat anlayışı kim modelde de işlem. Çelik altyapı yanı sıra cam konut tasarımı izlerini taşıyan Galaxy A9, kullanıcısını sonra da müteşekkir edecek seç gözüküyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A9 AnTuTu’da gözüktü-Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply