Samsung Galaxy A9 incelemesi | Dünyanın ilk 4 arka kameralı telefonu!

Samsung Galaxy A9 incelemesi | Dünyanın ilk 4 arka kameralı telefonu!

Samsung Galaxy A9, dünyanın ilk 4 arka kameralı kurulumuna yaratıcı olan telefonu olarak bildirmek çekiyor. Özellikle 24 MP çözünürlüğünde ciddi video kamera, 10 MP’lik 2x optik yakınlaştırma yapabilen telefoto kamerası, 8 MP’lik 120 derecelik büyük açılı mercek yanı sıra 5 MP çözünürlüğünde yoğunluk algılayan belirgin bir mercek kurulumu aracılığıyla 4 belirgin mercek aracılığıyla bizleri selamlayan Galaxy A9’un başlangıç ​​aşaması kamerası da 24 MP değerinde olmasıyla bildirmek çekiyor.

Samsung Galaxy A9 incelemesi | Dünyanın ilk 4 arka kameralı telefonu!

Gücünü Qualcomm Snapdragon 660’tan hinterlandı üreticisi, 128 GB depolama alanı alanına yaratıcı iken, 6 GB yanı sıra 8 GB bellek seçeneklerine yaratıcı. Bunu söyledikten sonra Tavuk’de özellikle 6 GB seçeneğinin olduğunu belirtelim. Bunun ve ayrıca 3.800 mAh bataryası aracılığıyla bir günü sessiz çıkarabilen Galaxy A9, video kamera tarafında ortasında seviyede olanaklar alacak başına telefonun önüne geçmeyi başarmış.

Yardımcı bokeh efektleri yanı sıra 3 özel yakalama yöntem aracılığıyla dilediğiniz çekimi yapmanızı sağlayan Samsung Galaxy A9, premium seviyede olduğunu belirtirken bazı eksiklere de yaratıcı. Ile çevrili derece telefonlarda gördüğümüz stereo ses hoparlörü bulunmayan üreticisi, gerçekten mükemmel resim yanı sıra çevrimiçi video çekebiliyor olsa da önemli ölçüde Galaxy S9+’ın bir teknik gerisinde kalıyor. Ülkemizde maliyet olarak S9 ailesine gerçekten bölgesel olan telefon, maliyet politikası nedeniyle A9 almayı planlayan kullanıcıların video kamera yanı sıra işlemci çipi bazında daha detaylı olan yanı sıra Samsung’un en yüksek öncelik verdiği S9 yanı sıra S9+ almalarına tetikleyici olarak dönüşüm bazında geride kalabileceği görülüyor.

Dolayısıyla; Samsung Galaxy A9 4 video kamera kurulumu aracılığıyla bir ilki başarırken, alışılmış olarak mükemmel bir etkinlik sergiliyor olsa da eksikleri aracılığıyla beraber maliyet olarak en uygun derece telefonlar aracılığıyla denk olması dilek sorunu yaratabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A9 incelemesi | Dünyanın ilk 4 arka kameralı telefonu!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply