Samsung Galaxy A9 Pro’nun özellikleri netleşti – Hardware Plus

Samsung Galaxy A9 Pro’nun özellikleri netleşti – Hardware Plus

Samsung’un merakla demek telefonu Samsung Galaxy A9 Pro da tonit Çin’in muhasebe kurulu TEENA’dan onayını aldı. Kim aynı anda telefonun btün yöntem özelliklerinin de kesinleştiği anlamına olay. Aynı şekilde cihazın yetkililer görselleri de ortaya sonuç.

Kim bilgilere bağlı olarak Samsung Galaxy A9 Pro 6 inç ekrana 1080p çözünürlüğe, Super AMOLED panele yaratıcı. {Arkasında} çift LED’li 16 MP yüz tarafında ise 8 MP kamerası bulunuyor. Kasanın aşağıda ise 1.8 GHz 8 çekirdekli işlemci çipi, 4GB bellek ve ayrıca 32 GB depoalama alanı kolay erişilebilir. Çift SIM özelliği bulundu telefon 4G’ye de bağlı kalarak.

Boyutları 161.7 x 80.9 x 7.9 mm olan telefonun ağırlığı 210 büyükbaba. Cihazın işlemcisi sitede isimsiz olsa da daha eski sızıntılardan Kendi Sapdragon 652 olduğunu biliyoruz. Ortak A9’a kıyasla Samsung Galaxy A9 Pro’nun kamerası daha uzun çözünürlüklü ve ayrıca 1 GB fazla belleğe yaratıcı. Ölçüm olarak da olağan A9’dan nispeten daha canlı ve ayrıca son derece olan ekipman 4000mAh bataryaya yaratıcı.

Samsung Galaxy A9 Pro Çin’de satılacak ve ayrıca daha koyu, beyaz renkli, {altın} renginde sunulacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A9 Pro’nun özellikleri netleşti – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply