Samsung Galaxy A9 şekilleniyor – Hardware Plus

Samsung Galaxy A9 şekilleniyor – Hardware Plus

Samsung’un S yanı sıra Note ailesinden bundan sonra en belirlenen serisi olan A ailesinin taze üyesi Galaxy A9 yaklaşık sızıntılar gelmeye işlem. Kim yolculuk GeekBench fabrikasyon testine yakalanan Galaxy A9, bakalım sadece nasıl bir gözden geçirmek almış?

Daha vaktinden önce paylaştığımız kim haberimizde Samsung Galaxy A9 yaklaşık bazı strateji detayları sizlere aktarmıştık. Samsung Galaxy A9, Qualcomm’un taze yonga setlerinden bir kişi olan Snapdragon 620 işlemcisini kullanıyor. 8 çekirdekli 4+4 formatında karşımıza itibaren Snapdragon 620’nin, 4 çekirdeği 1,8 GHz düzenlilik hızında satış elemanı Cortex-A72 mimarisine çeşitli diğer 4 çekirdeği ise 1,4 GHz düzenlilik hızında satış elemanı Cortex-A53 mimarisine yaratıcı. Fotoğraf peşini bırakmamak, sürdürmek birimi tarafında ise Adreno 510 ile git ediyor. 3 GB Ram yanı sıra 32 GB dahili depolamaya yaratıcı olmasıyla birbirleriyle Full HD çözünürlükte 5.5 inç ya da daha önemli bir göster aracılığıyla phablet sınıfına girecek bir sürüm olması bekleniyor.

Samsung Galaxy A9, görselde görüldüğü iyilik GeekBench testinde sıradışı merkez performansında 1446 derecelendirme alırken istisnai olarak merkez performansında ise 4134 derecelendirme almış. Snapdragon 6XX serisi işlemcilerin ile çevrili ders işlemciler olduğunu operasyon üssü aldığımızda kim değerlerin son derece harika etik olduğunu düşünüyoruz. Aynı şekilde Snapdragon 620 aracılığıyla birbirleriyle 6XX serisi yonga setlerinde başlangıçta defa 4K video kaydı kaydetme imkanı sunduğunu da belirtelim.

Ancak promosyon tanınmış yanı sıra fiyatı yaklaşık net bir yeterlilik bulunmasa da Galaxy A9’un mahalle bir zamanda tanıtılıp 2016 başlarında kullanıcısıyla buluşması planlanıyor. Samsung Galaxy A9, sunduğu yönler yanı sıra çelik konut tasarımıyla birbirleriyle geleceğini düşündüğümüzde ile çevrili yanı sıra yükseklik segmentte albenisi olan bir üreticisi iyilik gözüküyor. Fakat sonra Samsung’un sadece nasıl bir oran politikası izleyeceği de kullanışlılık taşıyor. Geçtiğimiz A serisi ürünlerinde sunduğu özelliklere bağlı olarak fiyatı son derece eleştirilmişti. Şayet sonra Samsung, Galaxy A9 için tehditkar bir oran politikası izleyebilirse ile çevrili segmentte son derece belirlenen konuma gelebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A9 şekilleniyor – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply