Samsung Galaxy Buds 2’nin fiyatı Amazon’da ortaya çıktı!

Samsung Galaxy Buds 2’nin fiyatı Amazon’da ortaya sonuç!

Samsung’un taze Bluetooth kulaklık tasarım Samsung Galaxy Buds 2 Amazon’da ortaya sonuç. İşte Samsung Galaxy Buds 2’nin fiyatı ve ayrıca yönler.

Samsung’un yerel bir tarihte piyasaya sürülecek olan taze kablosuz kulaklık tasarım Galaxy Buds 2, geçtiğimiz günlerde yönler aracılığıyla karşımıza çıkmıştı. Hemen şimdi Amazon‘da sergilenen Samsung Galaxy Buds 2, fiyatını da ortaya çıkarmış oldu. Hemen şimdi gelin adayı Galaxy Buds 2’nin geçmişte özelliklerine bundan sonra da fiyatına bak atalım.


İlginizi Çekebilir: Xiaomi Mi Mix 4’ün bütün yönler ortaya sonuç!


Samsung Galaxy Buds 2 bütün yönler!

Samsung‘un yerel bir tarihte düzenleyeceği Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy Buds 2 özelliklerini tanıtımdan geçmişte ortaya döktü. Cihazın özelliklerine baktığımızda kablosuz özelliğini Bluetooth 5.2 desteği aracılığıyla kazandığını gördüğümüz Samsung Galaxy Buds 2, çevre sesi algılama ve ayrıca kesinlikle ses engelleme desteği seç çeşitli karakteristik sunuyor.

Başına bir kulaklıkta 3 adet mikrofon taşıyan Galaxy Buds 2 e karşı tarafa sesinizi gayet net bir moda iletebiliyor. Yine başına bir kulaklıkta 11mm woofer ve ayrıca 6.5mm tweeter taşıyan Galaxy Buds 2, Android tarafında Android 7.0 ve ayrıca üzeri, iOS tarafında iOS 10 ve ayrıca üzeri bütün cihazlara huzur sağlıyor.

samsung galaxy buds

472mAh elektrik pili kapasitesine yaratıcı bir kutuya yaratıcı olan Galaxy Buds 2, başına kulaklıkta 61mAh‘lik bataryalar taşıyor. Cihazın kutusu Qi kablosuz suçlamak desteği sunuyor. Kulaklıklar ise bildiğiniz seç kutunun içerisinde suçlamak etkinlik.

Elektrik pili ömrüne baktığımızda ANC açıkken 5 kol saati elektrik pili ömrü sunan Buds 2ANC kapalıyken 8 saate {kadar} elektrik pili ömrü sunuyor. Ima etmek kutusu ise ANC açıkken 13 kol saatiANC kapalıyken 20 kol saati Yine bir başka birlikte çalışmak sunabiliyor. Üstüne üstlük IPX7 aracılığıyla suya güç gösteren Samsung Galaxy Buds 2, 51,5 büyükbaba ağırlığında ve ayrıca 50x50x28mm ölçülerinde.

samsung galaxy buds 2

Samsung Galaxy Buds 2’nin fiyatı!

Gelelim Samsung‘un taze kablosuz kulaklığının fiyatına. Amazon‘da listelenen Samsung Galaxy Buds 2, şimdilik 149,99 Euro oran etiketine yaratıcı. Satıldığı bölgelere bağlı olarak kontrast gösterecek kim oran, ürünün kalitesine bağlı olarak faydalı olsa da, {pahalı} diyebiliriz.

11 Ağustos‘ta gerçekleşecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy Buds 2 kabaca bilinenler şimdilik kim kadardı. Sizce Galaxy Buds 2’nin yönler uygun mi? Galaxy Buds 2’nin fiyatı {pahalı} mı? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy Buds 2’nin fiyatı Amazon’da ortaya çıktı!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply