Samsung Galaxy Note 7’nin Merakla Beklenen Dönüş Tarihi Belli Oldu

Samsung Galaxy Note 7’nin Merakla Beklenen Dönüş Tarihi Belli Oldu

Samsung’un geçmek sene piyasadan topladığı Galaxy Note 7 modellerinin bataryasını değiştirip yeniden inşa piyasaya süreceği bir süredir biliniyordu.

Samsung kim söylentileri düzgün çıkardı yenilenmiş modelleri Galaxy Note 7 FE adıyla bir kez daha piyasaya çıkaracağını açıkladı. Telefonlar başlangıçta olarak şirketin çekirdek Güneye doğru Kore’de satışa çıkacak.

Bileşenler olarak harika bir şekilde tamamen aynı olan telefonun tuhaf farkı batarya boyutu gidiyor. Galaxy Note 7 FE’de kim sene çıkan amiral gemisi Galaxy S8 aracılığıyla hep birlikte duyurulan Bixby özelliğine de yaratıcı gidiyor. Galaxy Note 7 FE otantik Note 7’den %30 daha ucuza çıkacak. Şirketin karşılaştırılabilir bir problem yaşamamak için kim yolculuk inanılmaz tamamen kontroller yaptığı biliniyor. Son zamanlarda batarya testleri son zamanlarda video klip olarak yayınlanmıştı.

Galaxy Note 7 FE şimdilik Güneye doğru Kore’de satışa çıkacak yine de çeşitli diğer ülkelere bir kez geleceği ise ancak bilinmeyen. Telefon 611$’a satılacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy Note 7’nin Merakla Beklenen Dönüş Tarihi Belli Oldu

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply