Samsung Galaxy Note7 Modelleri Geri Çağrılıyor!

Samsung Galaxy Note7 Modelleri Geri Çağrılıyor!

Iyi bir fikir telefon pazarının yıldızlarından bir kişi olan Samsung’un son zamanlarda pratik telefonu Galaxy Note7 tasarım pildeki bazı durum nedeniyle onayla çağrılıyor.

Samsung‘un kapsamlı bütçeler ayırdığı yanı sıra uzun dönüştürme rakamları beklediği Galaxy Note7 tasarım görünen o ki ancak daha erişilebilir kesinlikle değil. Öyle ki daha önce patlayan Note7 haberlerinin ardından kurumsal vasıtasıyla bu gece yetkililer bir sebep yapıldı. Hizmet sağlayıcı bugüne {kadar} satılan bütün cihazların onayla çağrıldığını duyurdu.

Samsung vasıtasıyla yapılan açıklamada çıkan kim sorunun cihazın bataryasından kaynaklandığı söylendi. Şirket, şimdiye {kadar} toplamda 35 adet cihazda kim sorunla karşılaşıldığını, bunu söyledikten sonra sorunların ısrar etmeye devam et etmemesi için onayla çağrılma programının başlatıldığı da özetlenen. Bunlara ek olarak hali hazırda cihazı satın almış kullanıcılar için de yerel bir zamanda bir değişim eğitim kursu başlatılacak. Hizmet sağlayıcı yetkilileri aslen başlarda kim sorunun 3 üncü kutlama aksesuarlar nedeniyle olduğunu düşünüyorlardı. Bunu söyledikten sonra Samsung mühendisleri vasıtasıyla yapılan kapsamlı çaplı inceleme sonucu sorunun daha kapsamlı olduğu bilinen. Önemli ölçüde 7 Eylül’de tanıtılması demek iPhone 7 öncesi Note7 modelinin yaşadığı kim problem son derece dayanılmaz diyebilirim.

Galaxy Note7‘nin firmayı ne çapta bir zarara uğratacağı ancak tanımlanamayan. Bunu söyledikten sonra ancak Galaxy S7 satışlarının uzun seviyelerde olduğunu da bak önüne alacak olursak, büyük olasılıkla kim zararı kim moda trendi kapatabilir. Bunlara ek olarak değişim eğitim kursu sonrasında da satışların bir kez daha rekor seviyeye ulaşması da olası sonuçlar orta. Komplikasyon aracılığıyla gergin gelişmeleri sizlere aktarmaya ısrar etmeye devam et edeceğiz. Bizi gözlemlemek etmeye ısrar etmeye devam et elde.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Samsung Galaxy Note7 Modelleri Geri Çağrılıyor!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply