Samsung Galaxy Note7, Tekrar Satışa Çıkıyor!

Samsung Galaxy Note7, Tekrar Satışa Çıkıyor!

Mantıklı telefon pazarının yıldızlarından bir birey olan Samsung’un sıkıntılı çıkan amiral tekne tasarım Note7, bir kez daha satışa çıkıyor.

Yayınlanan bazı bilgilere bağlı olarak Galaxy Note7, 28 Eylül 2016 tarihinde Güneye doğru Kore‘de bir kez daha satışa sunulacak. Samsung vasıtasıyla yapılan açıklamada ise, şehir dışı genelinde satılan bütün sıkıntılı cihazların yenileriyle değiştirildiği özetlenen. Üreticisi, özel Güneye doğru Kore’de 400 1000 dönüştürme rakamına ulaşmıştı. Bunu söyledikten sonra çeşitli diğer ülkelerde satışların en kısa sürede başlayacağı ancak açıklanmadı. Şirket yetkililerinin söylediğine bağlı olarak 1 bin sıkıntılı cihazın değişimi durumunda Note7 bir kez daha bütün dünyada satışa sunulacak.

Elektrik pili sorunları nedeniyle değişim Eğitim programı başlatılan Note7, iPhone 7’nin çıkışından anında daha önce Samsung’un imajını ciddi etkilemişti. Kişiye özel ürettiği bataryalar yüzünden kim olayların yaşandığını kuruluş şirket {artık} Çin merkezli ATL firması aracılığıyla çalışacaklarını da belirtti. Yaygın çeşitli bireysel taze isimlendirme aracılığıyla bir üreticisi tanıtılacağını düşünüyordu. Bunu söyledikten sonra anlaşılan o ki taşıyıcı kim hususta iyi bir fikir telefonun başlangıç ​​ ismini güvenlik ve güvenlik kanısında.

Sorun aracılığıyla sinir gelişmeleri sizlere aktarmaya ısrar etmeye devam et edeceğiz. Bizi uyumlu etmeye ısrar etmeye devam et al.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy Note7, Tekrar Satışa Çıkıyor!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply