Samsung Galaxy Note7’nin Değişim Programı Türkiye’de Başlıyor!

Samsung Galaxy Note7’nin Değişim Programı Türkiye’de Başlıyor!

Galaxy Note7 değişim programının ve ayrıca Samsung, tüketici güvenliğini kesinleştirmek edecek taze önlemleri de duyurdu.

İlk Ayarlamak Galaxy Note7’lerin, pilinde çıkan ilerleme sorunu ve ayrıca insan genelinde geliştirmek itibaren vakalar nedeniyle, Samsung, Galaxy Note7 kullanıcılarının kolay erişilebilir cihazlarını taze Ayarlamak aracılığıyla değiştirebilecekleri değişim programını başlatma kararı aldı. Şirket 2 Eylül 2016’dan gelen Galaxy Note 7’lerin dönüştürme ve ayrıca dağıtımı durdurmuş ve ayrıca ardından değişim programının başlatılacağının bilgisi kullanıcılar aracılığıyla paylaşılmıştı.

Ilgilendirmek aracılığıyla stresli Samsung Tavuk Devlet Başkanı Temsilci Tansu Yeğen, “Kullanıcılarımızın güvenliği bizim için en büyük önceliktir. Sonuç olarak bütün kullanıcılarımızın hızlı bir şekilde Galaxy Note 7 değişim programına katılmalarını ihtiyaç ediyoruz. Ekim ortasından gelen, taze Ayarlamak Galaxy Note7’lerin raflardaki yerini almasıyla daha son derece kullanıcı kim kaliteli deneyimi yaşayabilecek. Yardımcı kullanıcılarımıza anlayışları ve ayrıca sabırları için açıkça farkındalık ediyoruz. Samsung taze Ayarlamak cihazların imalat ve ayrıca ödül kontrolü süreçlerini en uzun standartlarda gerçekleştirdi. Sonuç olarak, taze Ayarlamak Galaxy Note 7’lerde tamamen aynı sorunun yaşanmayacağı konusunda gönül rahatlığı veriyoruz. Bütün Galaxy Note7 kullanıcılarının 444 77 11 nolu Samsung Ile bağlantı Çekirdek’ni arayarak değişim programına katılmaları gerekmektedir.” açıklamasında mevcut.

Samsung, 25 Eylül itibariyle Tavuk’deki modası geçmiş Ayarlamak cihazlara bir program güncellemesi iletmeyi planlıyor. Kim program güncellemesi aracılığıyla hep birlikte elektrik pili dolum limitini %60’la sınırlandıracak. Şirket, cihazın açıkça kabiliyet suçlamak olmasını proaktif olarak olarak sınırlandırarak, vakaların geliştirmek gelme riskini azaltmayı amaçlıyor. Buna ayrıca kim program aracılığıyla, kullanıcılar cihazı başına kapatıp açtığında kendilerini değişim programına katılmaya hoş geldiniz eden bir dikkat mesajı aracılığıyla karşılaşacaklar. Taze Ayarlamak Galaxy Note7’lerin kutusunda merkez banliyö bölgesi ve ayrıca IMEI numarası keşfedildi etiketin ileri, cihazın taze seriye ait olduğunu gösterge eden bir karanlık karenin de merkez alacağı belirtiliyor .

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy Note7’nin Değişim Programı Türkiye’de Başlıyor!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply