Samsung Galaxy Note8’in Olimpiyat Özel Sürümü Çıktı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy Note8’in Olimpiyat Özel Sürümü Sonuç! – Hardware Plus

9-25 Şubat tarihlerinde düzenlenecek olan PyeongChang 2018 Kış sezonu Olimpiyatları için sponsorlardan bir birey olan Samsung, Galaxy Note8’in kim olimpiyatlara özelleştirilmiş sürümünü duyurdu.

Samsung’un şu andaki en acımasız ürünü olan Galaxy Note8’in özelleştirilmiş sürümü duyuruldu. Kim on yıl 9-25 Şubat 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan PyeongChang 2018 Kış sezonu Olimpiyatları’nın sponsoru olan Samsung, kim olimpiyatlar için Samsung Galaxy Note8 PyeongChang 2018 Olympic Games Limited Edition adını verdiği sürümünü çıkardı. Özellikle 4.000 adet üretilecek olan kim özelleştirilmiş stil kim olimpiyatlara katılacak olan bütün sporcu ve ayrıca heyetlere, benzer şekilde Olimpiyat Komitesi ve ayrıca Şirket Komitesi’ne lansman edilecek.

Özel olarak arka uç kapağı Kış sezonu ayını simgeleyecek stil beyaz renkli ve ayrıca Olimpiyatları simgeleyecek stil {altın} çok renkli detaylar ilgili Note8, prosedür özellikler olarak her türlü bir değişikliğe yaratıcı olmayacak. Olimpiyat ve ayrıca Paralimpik atlet için özel logo ve ayrıca temalar aracılığıyla sunulacak olan Note8’ler, bölgede özelleştirilmiş stil olarak satılıp satılmayacağı ise belirtilmiyor. Iddiaya göre kim özelleştirilmiş sürümü satın biriktirmek isteyen kullanıcılar cihaza ulaşamayacak seç öyle gibi görünmek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy Note8’in Olimpiyat Özel Sürümü Çıktı! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply