Samsung Galaxy Note9 beklenenden erken çıkacak gibi

Samsung Galaxy Note9 beklenenden erken çıkacak gibi

Samsung Galaxy Note9 firmanın 2018 yılının an yarısı için hazırladığı amiral gemisi olarak notlara düşmüştü. Önemli ölçüde Apple’ın eylül ayına doru son zamanlarda iPhone’ları duyuracağını düşünürsek Samsung’un buna e karşı en devasa kozu Note 9 kesinlikle olacak.

Lakin dün gece Geekbench sitesinde benchmark puanları beliren son zamanlarda phablet için ortaya atılan hak talepleri beklenenden inanılmaz daha erken piyasada olacağı doğru. Bunun en devasa suçlusu da S8’e oranla dönüşüm kısmında mutsuz yaratan Samsung Galaxy S9 ve ayrıca S9+.

Temmuz veya Ağustos ayında çıkması sözde Note 9, Samsung Göstermek departmanının Note 9 AMOLED göster üretimini haziran ayından nisan ayına çektiği haberi aracılığıyla dikkatleri üstünde topladı. Kore haber internet sitesi The Investor’ın yazdığı habere bağlı olarak ilerleme devinin göster bölümü Note 9 için planlanan ekranları nisan ayından gelen üretmeye başlayacakmış.

Samsung Galaxy Note9

Samsung Galaxy Note9, S9 ailesinin dağınıklığını toplamaya olay

Hatırlarsanız geçtiğimiz haftakarda firmanın S9 satışlarında S8 {kadar} mükemmellik beklediğini söylemiştik. Anlaşılan evdeki profil sayfası çarşıya uymamış ki görünüşe göre bir tanesi sözde Blush Gold rengindeki son zamanlarda iPhone’lar tarih yüzüne çıkmadan Samsung Note 9 aracılığıyla parsayı topla istiyor.

Bu arada alınan bir çeşitli diğer deneyim ise ekranın Note 9’da epeyce daha büyüyeceği doğru. 6.32 inç olan göster boyutu Note 9’da 6.38 inç’e yükselmiş. Lakin Note 9 sağa göster 6 başparmak izi seyirci bulunmayacak. Kaldı ki Huawei ve ayrıca Goodix’in kim özellikteki telefonları 1700 Avro etikete yaratıcı olunca kim teknolojinin ancak daha sonuçlandırmak tüketiciye faydalı olmadığı kanıtlanıyor.

Bakalım Note 9 Samsung’un S9 aracılığıyla yakalayamadığı beklentiyi yakalayabilecek mi?

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy Note9 beklenenden erken çıkacak gibi

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply