Samsung Galaxy Note9 incelemesi | 2 aylık kullanım deneyimi

Samsung Galaxy Note9 incelemesi | 2 aylık kullanım deneyimi

Güneye doğru Koreli geliştirme devinin en acımasız telefonu Samsung Galaxy Note9’un incelemesi aracılığıyla karşınızdayız. 2 aylık kullanımın ardından yerine getirme yanı sıra sevdiğimiz aracılığıyla sevmediğimiz detaylarına değindiğimiz videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note9 incelemesi | 2 aylık kullanım deneyimi

Samsung’un ülkemizdeki en uyar çeken serisi olan Note ailesi Note9 aracılığıyla yenilendi. Note7 aracılığıyla yaşadığı batarya sıkıntısı sonrasında 2 senelik bir aradan bundan sonra 4.000 mAh bataryası aracılığıyla en muazzam sorununun üstesinden gelmeyi başaran Note9, muazzam dinamikler de beraberinde getiriyor.

Galaxy S9 ailesi aracılığıyla karşımıza çıkan çift diyafram özelliğini barındıran yanı sıra insan yapımı bilgi aracılığıyla desteklenmiş kamerası aracılığıyla cep telefonu dijital Fotoğrafçılık için en harika sonuçlardan birini verebilen Samsung Galaxy Note9, tasarımsal olarak da Note8’den başparmak izi yerleşimi hariç pek benzersiz görünmüyor. En son zamanlarda özelliğinin SPen’e Bluetooth desteğinin gelmesi olarak gösterilecek olan Note9, 128 GB yanı sıra 512 GB depolamak aracılığıyla 6 GB yanı sıra 8 GB RAM seçeneklerine yaratıcı. Ayrıca 512 GB microSD hafıza kartı aracılığıyla toplamda 1 TB’a varan depolamak sağlayabiliyorsunuz. S9 ailesinde keşfedildi Exynos 9810’dan gücünü banliyö telefon, Note8’e bağlı olarak 0.1 inç daha muazzam gözünde canlandırmak aracılığıyla 6,4 inçlik boyutta olay.

SPen aracılığıyla uzaktan elektronik kamera çekici, slayt kontrolü seç birkaç nitelik sunan erişilebilir Bixby’nin 2.0 versiyonu bulunuyor. Yaygın hem Note8’in hem S9+’ın üstüne katmaya başaran Samsung, DeX deneyimini de geliştirerek bir ayağa kalk yerine Tab S4’teki seç özel USB-HDMI dönüştürücüsü aracılığıyla sağlayabiliyor.

Bu nedenle Samsung, Note9 aracılığıyla muazzam yeniliklerden ziyade Note8 yanı sıra S9+’ta görülen eksikleri kapatarak tam olarak bir geçit izlemiş. Modern döviz tamamen kuru aracılığıyla cüzdan yakan fiyatlara çıkan amiral gemileri orta en uyar seksi telefonlardan bir birey olmayı da başardıkları fark edilir.

Note9 aracılığıyla alakalı videolar;

– Note9 DxOMark; https://youtu.be/Lu3zHzz1qP8
– Note9 vs iPhone Xs elektronik kamera kıyaslaması; https://youtu.be/1jIqnXhXPTU
– Note9, iPhone XS, P20 Pro, HTC U12+ çevrimiçi video değerlendirme; https://youtu.be/3WkfseWrGZM
– SPen kullanım detayları; https://youtu.be/HZcezk8X5YA
– Samsung Experience 10; https://youtu.be/MmPjrpyY6kU
– Note8 vs Note9; https://youtu.be/KoEbVDqZ0cI
Note9 vs S9+ elektronik kamera karşılaştırması; https://youtu.be/qIQYubAKLDA
– Note9 ısınma sınav; https://youtu.be/YguxEXVE-bU
– Note9 karton açılışı; https://youtu.be/nFO-2WOGa-w
– Good Lock 2018; https://youtu.be/RwRLd32rRbg

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy Note9 incelemesi | 2 aylık kullanım deneyimi

Genel bakış: (*2*)

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply