Samsung Galaxy Note9 vs Samsung Galaxy Note8 kamera karşılaştırması

Samsung Galaxy Note9 vs Samsung Galaxy Note8 kamera karşılaştırması

Samsung’un en iyisi Galaxy Note9 aracılığıyla bir geçmiş nesli Galaxy Note8 e karşı karşıya!

Samsung’un geçtiğimiz sene sunduğu başlangıçta çift kameralı telefonu olan Galaxy Note8, eyalet konusu çift kamerası aracılığıyla tavsiye çekmişti.

Kim telefonun boyunca ise geçtiğimiz haftalarda tanıtılan Galaxy Note9 sahip olmak. Note8’e bağlı olarak ayarlanabilir diyaframa yaratıcı olan Note9, kim özelliği aracılığıyla abisinden sıyrılıyor.

Özelliklerine baktığımızda Samsung Galaxy Note9’da 12 MP çözünürlüğünde f/1.5-2.4 diyafram değeri sunan 1/2.55 inç büyüklüğünde dual pixel ve ayrıca OIS destekli önemli kameraya yine 12 MP çözünürlüğünde f/2.4 diyafram değeri sunan 1/3.4 inç büyüklüğünde OIS ve ayrıca 2x optik yakınlaştırma destekli kamera takip et ediyor.

4K 60fps aracılığıyla HD’de 960 fps geçmiş alabilen kim geri kamera kombinasyonuna ise 8 MP çözünürlüğünde f/1.7 diyafram değeri ve ayrıca 1/3.6 büyüklüğündeki otofokus destekli algılama birimi sunan yüz kamera takip et ediyor.

Samsung Galaxy Note8’de ise 12 MP çözünürlüğünde f/1.7 diyafram açıklığı sunan 1/2.5 inçlik OIS destekli kameranın yakın yine 12 MP ve ayrıca f/2.4 diyafram değeri sunan 1/3.6 inçlik ve ayrıca önemli kamera iyilik OIS aracılığıyla beraber 2x optik yakınlaştırma yapabilen algılama birimi bulunuyor.

Başlangıç ​​aşaması kamerada 8 MP çözünürlüğü aracılığıyla f/1.7 diyafram değeri sunan sensöründe ise otofokus özelliği elde edilebilir.

Samsung Galaxy Note9 vs Samsung Galaxy Note8 kamera karşılaştırması

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy Note9 vs Samsung Galaxy Note8 kamera karşılaştırması

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply