Samsung Galaxy Note9 vs Samsung Galaxy S9+ kamera karşılaştırması

Samsung Galaxy Note9 vs Samsung Galaxy S9+ kamera karşılaştırması

Güneye doğru Koreli yenilik devinin en gerçekten iyi (PL) yanı sıra en son zamanlarda 2 telefonu olan Samsung Galaxy Note9 aracılığıyla Samsung Galaxy S9+ e karşı karşıya!


İlgili Haber; Samsung Galaxy Note9, Huawei P20 Pro, Asus ZenFone 5Z, HTC U12+ çevrimiçi video kontrast!


Samsung’un Cep telefonu Toplum Kongresi’nde lanse ettiği devasa ekranlı telefonu Galaxy S9+, çift kamera yanı sıra önemli ölçüde f/1.5 aracılığıyla f/2.4 ortasında dönüştürme diyafram değeri aracılığıyla uyar çekmişti.

Kim telefonun baştan ise geçtiğimiz haftalarda tanıtılan Galaxy Note9 sahip olmak. S9+’ta keşfedildi özdeş kamera donanımına yaratıcı olan Note9 bakalım kamera konusunda S9+’a bağlı olarak ne {kadar} bina ve inşaat gerçekleştirmiş.

Özelliklerine baktığımızda başına 2 mevcut da 12 MP çözünürlüğünde f/1.5-2.4 diyafram değeri sunan 1/2.55 inç büyüklüğünde dual pixel yanı sıra OIS destekli ciddi kameraya yine 12 MP çözünürlüğünde f/2.4 diyafram değeri sunan 1/3.4 inç büyüklüğünde OIS yanı sıra 2x optik yakınlaştırma destekli kamera ile git ediyor.

4K 60fps aracılığıyla HD’de 960 fps tarih alabilen kim geri kamera kombinasyonuna ise 8 MP çözünürlüğünde f/1.7 diyafram değeri yanı sıra 1/3.6 büyüklüğündeki otofokus destekli algılama birimi sunan başlangıç ​​aşaması kamera ile git ediyor.

Samsung Galaxy Note9 vs Samsung Galaxy S9+ kamera karşılaştırması

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy Note9 vs Samsung Galaxy S9+ kamera karşılaştırması

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply