Samsung Galaxy On7 (2016) Duyuruldu!

Samsung Galaxy On7 (2016) Duyuruldu!

Bilge telefon pazarının yıldızlarından bir birey olan Samsung’un merakla amaçlanan taze pratik telefonu Galaxy On7 (2016) yasal olarak tanıtıldı.

5,5 inç göstermek boyutunda ve ayrıca 1080 x 1920 piksel çözünürlükle itibaren Galaxy On7 (2016) modelinin %73,5 göstermek / konut oranı bulunuyor. Qualcomm üretimi Snapdragon 625 yonga setinden gücünü hinterlandı telefona 8 çekirdekli işlemci çipi, 3 GB bellek ve ayrıca 32 GB depolamak kapasitesi ile git ediyor. Cihazın arka uç kısmına baktığımızda ise 13 MP çözünürlüğüne yaratıcı önemli kamerayı görüyoruz. Telefonun başlangıç ​​aşaması kısmını çevirdiğimizde ise bizi 8 MP çözünürlüğünde önemi yakalama kamerası karşılıyor. Coğrafi etiketleme, dokunmatik odaklama ve ayrıca meydan okuma / gülümseme cazibe tercih Yine bir başka video kamera fonksiyonlarını ileri barındıran telefona LED anlık ve ayrıca {otomatik} odaklama teknolojisi de ile git ediyor.

İvmeölçer ve ayrıca açıklık sensörü tercih algılama birimi özelliklerinin tesis aldığı pratik telefon, hepsi birden kesinlikle ses engelleyici mikrofonuyla hep birlikte olay. Telefonun ileri tesis hinterlandı bütün kim algılama birimi özelliklerine üstüne üstlük Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct ve ayrıca Hotspot tercih kablosuz çağrı teknolojilerini de destekleyen cihazın ileri Bluetooth 4.1 ve ayrıca A-GPS bağlantısı da bulunuyor. 3300 mAh Li-Ion batarya aracılığıyla itibaren pratik telefonun koşu sistemi tarafında ise Android 6.0.1 Marshmallow tesis alıyor. Sonuçta pratik telefonun {Altın} gölge seçeneğiyle ve ayrıca 240$ oran etiketiyle piyasaya çıkacağını da belirtelim.

gsmarena_004

Komplikasyon aracılığıyla gergin gelişmeleri sizlere aktarmaya ısrar edeceğiz. Peki, siz kim pratik telefonu almayı düşünüyor musunuz? Sizce kim cihazın ülkemizdeki fiyatı ne {kadar} hak etmek? Aynı şekilde erişilebilir pratik telefonunuzdan kim cihaza geçmeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı alalım.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy On7 (2016) Duyuruldu!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply