Samsung Galaxy S10+ incelemesi | En iyi Samsung telefonu mu?

Samsung Galaxy S10+ incelemesi | En iyi Samsung telefonu mu?

Samsung Galaxy S10+ incelemesi aracılığıyla karşınızdayız. Peki Samsung’un en iyi telefonu, aynı anda en iyisi olmayı başarıyor mu? Videomuzda görebilirsiniz.

Samsung Galaxy S10+ incelemesi

Samsung Galaxy S10+ Futurama Duvar yüzeyi Kağıdı; https://classicultimaterock.to/S10Futurama

Samsung’un taze teknolojiler aracılığıyla donattığı en taze telefonu Samsung Galaxy S10+, taze yaratılış Zorlayıcı AMOLED teknolojisini kullanan 6,4 inçlik Quad HD+ çözünürlüğüne yaratıcı olan Sınırsız-O göstermek teknolojisiyle bildirmek çekiyor.

Ekranda HDR10+ desteğine saihp olan S10+, 2.000.000:1 eşleştir oranı ve ayrıca DCI-P3 %100 farklı renkler gamutu sunabiliyor. Gorilla Glass 6 aracılığıyla korunan göstermek, çok yalın çerçeveleri aracılığıyla açıkça göstermek deneyimi sunmayı başarıyor.

Gücünü Exynos 9820 Octa’dan ve ayrıca Parasal-G76 MP12 resim devam ediyor biriminden hinterlandı Galaxy S10+, 128 GB depolama alanı ve ayrıca 8 GB RAM seçeneğiyle olay.

Video kamera noktasında 12 MP ciddi elektronik kamera, 12 MP ultra önemli açılı ve ayrıca 16 MP telefoto lensi aracılığıyla üçlü arka uç kameraya yaratıcı teklif 10 MP ve ayrıca 8 MP çözünürlüğünde de çift başlangıç ​​aşaması elektronik kamera kurulumu elde edilebilir.

4.100 mAh bataryası aracılığıyla çok yardımcı sonuçlar veren telefonun detaylarını videomuzda görebilirsiniz.

İyi seyirler…

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy S10+ incelemesi | En iyi Samsung telefonu mu?

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply