Samsung Galaxy S10 pil sorunu ile karşı karşıya – Hardware Plus

Samsung Galaxy S10 pil sorunu ile karşı karşıya – Hardware Plus

Samsung’un taze amiral gemisi Galaxy S10, kendiliğinden uyanan gözünde canlandırmak sorunuyla hep birlikte karşımıza çıkıyor. Çeşitli bireysel vasıtasıyla yanıtlar teslim edildi kim sorunun telefonun pilini tükettiği belirtiliyor.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy A50 paket açılışı | Amaçlanan telefon geldi!


Çeşitli Galaxy S10 kullanıcısı davacı!

Samsung’un taze amiral gemisi Galaxy S10 kullanıcıları pil sorununu Samsung’un kurumsal sitesinde ve ayrıca Reddit iyilik bazı tartışma forumu sitelerinde paylaşmaya başladı. Çeşitli bireysel vasıtasıyla belirtilen kim ıstırap, telefonun ekranının cepte, çantada veya her türlü bir kek yerde açıldığını gösteriyor. Bununla hep birlikte açılan gözünde canlandırmak yüzünden telefon çok fazla pil tüketmiş etkinlik.

Bir Samsung kullanıcısı “Samsung’un sunduğu en taze ürüne sahibim ve ayrıca tam olarak çalışmıyor. Cebimde bacağım telefona dokunuyor ve ayrıca açılıyor.” derken, bir çeşitli diğer bireysel “Pilim boşa harcanıyor ve ayrıca kazayla dokunmaya karşı güvenlik ve güvenlik özelliği kullanışsız. Burada listeleniyor 2 karakteristik sahip olmak ama iksi de kullanışsız. 900 $ ne için?” iyilik yorumlarda hediye. Bunun yakın bazı ayarlar yapıldığında sorunun giderildiği söylenirken bazı kullanıcılar kim konuda da yorumda hediye. ” ‘Yanlışlıkla dokunun koruması’ ayarı fark edilir, güçlendirilmiş dokunun ayarı da kek. Güncellemeye ihtiyacı sahip olmak, kim yüzden suçluluk duygusu verici.” şeklinde söyleyen bireysel hiçbir moda sorunun giderilmediği, bir geliştirmek hayati olduğu söyledi.

Cihazınızın ayarlar kısmından kim sorunu kısa ömürlü olarak durdurabilecek ayarları yapmanız gerekiyor. Kim ayarların hassas olarak sorunu çözmediğini söyleyelim. Telefonun gözünde canlandırmak ayarlarına önemli ölçüde yanlışlıkla dokunun korumasını proaktif olarak etmeniz gerekirken, gözünde canlandırmak savunma kullanırken daha eğilimli hale getirme ayarını ise kapatmanız gerekiyor. Kim moda eğilimli dokunun özelliğini kapatmış, cebimizde telefonun bir yerlere dokunduğunda açılmasını önlemiş oluyoruz.

Benzer şekilde düzenli olarak fark edilir gözünde canlandırmak özelliğinin de kapatılması gerektiği söylenenler ile çevrili. Kim ıstırap insanlar genelinde birkaç tartışma forumu sitesinde kullanıcılar vasıtasıyla tartışılmaya işlem. Eğer sizde bir Galaxy S10 kullanıcısı iseniz bütün bunları gözden geçirebilirsiniz.

Sorunun çözümü için, Samsung Galaxy S10 pil sorunu çözümü haberini danışmanlık edebilirsiniz.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy S10 pil sorunu ile karşı karşıya – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply