Samsung Galaxy S10 Plus ekrandan parmak izi kısıtlamasıyla geliyor!

Samsung Galaxy S10 Plus ekrandan parmak izi kısıtlamasıyla olay!

Yaygın bilinen aksesuar perakendecisi MobileFun vasıtasıyla Samsung Galaxy S10 Plus’ın göründüğü bir video kaydı yayınladı. Tanıtılmasına sayılı günler olmaya devam etmek Galaxy S10 serisinin ekranını kim videoda görebiliyoruz.


İlginizi çekebilir: Yaygın bilinen kamerada komisyon 40 fiyat indirimi


Kısıtlanmış parmak izi analiz!

Promosyon duyurularının yapıldığı günden kim yana Samsung Galaxy S10 serisi kabaca çeşitli sızıntı ortaya sonuç. Sızıntıların birçoğunun tam olarak olduğu gösteren bir video kaydı ise aksesuar perakendecisi MobileFun vasıtasıyla yayınlandı. Yayınlanan videoda Galaxy S10 Plus’un gözünde canlandırmak kısmı görünürken, parmak izi hedef pazar bölgesi için kesik bir gözünde canlandırmak güvenlik olduğu da öyle gibi görünmek.

Inanılmaz şekilde önemli ölçüde görünen kim gözünde canlandırmak güvenlik aracılığıyla Samsung’un cihazda bir dizi parmak izi tarayıcısı kullanmadığı, ekranın tuhaf bir yerinden parmak izlerinin okunduğu ortaya çıkıyor. Bunlara ek olarak gözünde canlandırmak güvenlik aracılığıyla parmak izi okuyucunun çalışmadığını da kim video kaydı sayesinde öğrenmiş olduk. Aynı anda videoda cihazın kullanılmadığını da belirtelim.

Siz kim kesik gözünde canlandırmak koruyuculu Samsung Galaxy S10 Plus kabaca neler düşünüyorsunuz? Yanıtlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy S10 Plus ekrandan parmak izi kısıtlamasıyla geliyor!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply