Samsung Galaxy S10 satış tarihi ortaya çıktı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy S10 satış tarihi ortaya sonuç! – Hardware Plus

Samsung Galaxy S10 yasal olarak 20 Şubat’ta gerçekleşecek olan MWC 2019’da duyurulacak. Yine de cihazın bir kez satışa sunulacağı kabaca ancak bir Beceriler bulunmuyor. Ama Samsung geleneklerine bağlı olarak telefonun duyurulmasından sonradan çeşitli tam hafta içine satışa çıkması bekleniyor.


İlginizi çekebilir: Samsung ihtiyatlı telefon satışlarında reddetmek yaşadı!


Samsung Galaxy S10 8 geçit töreni’ta satışa çıkabilir!

91mobiles vasıtasıyla ortak sızıntılarda, {artık} S10 stil için belirli tasarımlar ortaya çıkarken bir yandan da satışa çıkacağı kayıt belli gel tercih. Sızıntıda ortaya çıkan görsellerde, telefonun tarihi 8 geçit töreni’ı ipucu ediyor. Yapılan yorumlarda ise kim kayıt telefonun satışa çıkacağı kayıt olarak yorumlanıyor.

Bunlara ek olarak kim tercih sızıntılarda gerçeği nedeniyle tarihlerin vaktinden önce yapılan Galaxy S9 modellerinde olduğu tercih bir yorumlama içerdiğini söyleyelim. Geçtiğimiz yılda buna karşılaştırılabilir bir kişisel özellik yaşanmış yanı sıra cihazların satış tarihleri ortaya çıkmıştı. Bütün bunların yakın Samsung Galaxy S10 +’ın 1TB versiyonunun 1800 para seviyesinde bir fiyata yaratıcı olacağı söylenenler ortasında.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy S10 satış tarihi ortaya çıktı! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply