Samsung Galaxy SmartTag Türkiye’de satışa çıktı – Hardware Plus

Samsung Galaxy SmartTag Türkiye’de satışa çıktı – Hardware Plus

Samsung, geçtiğimiz ay düzenlenen Unpacked 2021 etkinliğinde Galaxy S21 ailesi aracılığıyla birbirleriyle tanıtılan Samsung Galaxy SmartTag ürününü bu gece itibarıyla Türkiye’de satışa çıkardı.

Bkz isteyebilirsiniz: Samsung Galaxy A52 ve ayrıca A72 5G ayrılmak görüntüleri ortaya çıktı!

Samsung Galaxy SmartTag, kulübe istenmeyen ürünlere takılarak (Örneğin; valiz, sırt çantası veya araç anahtarı) uyumlu edilmesi için hazırlanan bir cihazdır. Iddia konusu öğe bir noktada Tavuk pazarına aslen adımını attı.

Galaxy SmartTag ileri sahip olmak olan BLE teknolojisi sayesinde sıradışı bir tuşla cihaza işaret göndererek bağlantılı olduğu ürünün yerini bul ediyor.

Samsung Galaxy SmartTag

4×4 cm boyutlarında, 1 santimetre kalınlığında olan Samsung SmartTag, plastik gövdesi ve ayrıca IP53 sertifikası sayesinde sudan etkilenmiyor. Beyaz renkli, belirgin kahverengimsi ve ayrıca daha koyu farklı renkler seçenekleri olan araçlar 220mAh’lık CR2032 pille çalışıyor. Garip pille 280 tarih sırasında cihazı kiralama başarılabilir kaza.

Güneye doğru Koreli yenilik devi, öğe uyumlu cihazını kiralama için bir de SmartThings Find uygulamasını duyurmuştu. Kim alışkanlık şimdilik özellikle Samsung cihazlarda çalışıyor. Yine de ileriki dönemde alışkanlık çeşitli diğer Android cihazlara da geliştirmek verecek.

Samsung Galaxy SmartTag

Samsung, koruma konusunu kesinlikle bir stil ele alıyor. SmartTag, araçlar orta gerçekleşen ile bağlantı şifrelendiği için her türlü bir istatistik sızıntısına izin ver vermiyor. Iddia konusu cihazı kiralama için Android 8 ya da üstü bir işleyen sistemini destekleyen bir Samsung cihaza yaratıcı olmanız gerekiyor.

Nihayet Samsung Galaxy SmartTag; yurtdışında 29,99 dolara satılırken Samsung Tavuk’nin yetkililer ağ sitesinde 299 TL’lik bir fiyattan listeleniyor.

Sizler için oluşturduğum; bilge telefon, teknik ürünler ve ayrıca her şey hesaba katılırsa ihtiyaçlar satın alma listelerine buradan ulaşabilirsiniz. Bunlara ek olarak Trendyol listesini değerlendirmek içine burayı vurmak!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy SmartTag Türkiye’de satışa çıktı – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply